foto

Seria wydawnictwa RM „Kolorowa edukacja” doczekała się dwóch nowych części – „Regiony Polski” i „Parki Narodowe”.

„Kolorowa edukacja. Regiony Polski
Z interesujących opowiastek o regionach administracyjnych i etnograficznych Polski dzieci dowiedzą się między innymi, jak się witamy po kaszubsku, a jak po góralsku, co je się na Kujawach i czym zdobi się chaty kurpiowskie.
Kolorowe naklejki ułatwiają rozpoznanie poszczególnych regionów naszego kraju.

Warto by dziecko też wzięło do ręki „Kolorową edukację. Parki Narodowe” i zobaczyło bogaty świat parków narodowych. Niech zapełni go kolorami!

Z tej lektury można dowiedzieć się, jakie historie opowiadają o polskich parkach narodowych zwierzęta, rośliny i górskie szczyty, które są ich symbolami. Poza tym książeczka zawiera informacje o tym, który park jest największy, a który – najdzikszy, gdzie rośnie najstarszy las Europy i gdzie można zobaczyć wędrujące wydmy.
Kolorowe naklejki przybliżą krajobrazy i przyrodę polskich parków narodowych.

KOLOROWA EDUKACJA to seria książeczek-kolorowanek, za których pośrednictwem dzieci rozwijają spostrzegawczość i koncentrację, a co najważniejsze bawiąc się, zdobywają wiedzę o Polsce i świecie. W serii ukazały się już tytuły: „Ptaki Polski”, „Drzewa Polski”, „Zwierzęta Polski”, „Historia Polski”, „Zwierzęta Świata”, „Kraje Świata”, „Dinozaury” i „Pojazdy”.
Dzięki tej serii młody czytelnik dowie się wiele o Polsce i świecie a także rozbudzi artystyczną wrażliwość i zdobędzie umiejętność samodzielnej pracy.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...