foto

Ulubieniec dzieci – sympatyczny wiking i jego przyjaciele powracają w kolejnej barwnej książce pt. „Tappi i tajemnica bułeczek Bollego”.


Staraniem wydawnictwa ZIELONA SOWA 26 września w ksiągarniach pojawił się długo wyczekiwany przez małych fanów kolejny tom przygód wikinga – „Tappi i tajemnica bułeczek Bollego”.

Tappi wraz ze swoim przyjacielem Chichotkiem każdy poranek zaczynają od wędrówki do karczmarza Bollego, aby zjeść jeszcze cieplutkie i przesmaczne bułeczki.
Niestety pewnego dnia karczma jest zamknięta, a przed nią stoi kolejka mieszkańców Szepczącego Lasu. Coś widocznie musiało się stać.

Czy Tappiemu i Chichotkowi uda się dowiedzieć z jakiego powodu Bolle nie otworzył swojej karczmy? No i czy mieszkańcy Szepczącego Lasu wrócą dzisiaj do swoich domów głodni?

Seria książek o przygodach Tappiego to pięknie zilustrowane opowiadania, podpowiadające dzieciom czym jest przyjaźń i jak odróżnić dobro od zła. Historyjki z Szepczącego Lasu są idealne do wspólnego czytania przed snem w domu lub w przedszkolu.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...