foto

V tom bestsellerowej serii NIKI i TESLA Wydawnictwa RM dla dzieci i młodzieży pt. „Efekty specjalne ma miarę Oscara” już jest w księgarniach. To na pewno cieszy wielu młodych czytelników, którzy wyczekują kolejnych części przygód dociekliwego rodzeństwa.

Ci, którzy sięgną po książkę „Niki i Tesla. Efekty specjalne ma miarę Oscara” odkryją kinowe tajemnice i poznają triki, dzięki którym poczują się jak prawdziwi filmowcy!

Po zamieszaniu, jakie wywołało pojawienie się Nikiego, Tesli i ich szalonego wujka – Newta w X-tremalnym Naukorium, rodzeństwo miało nadzieję zrelaksować się na planie filmowym.
Niestety i tym razem ważniejsza okazała się kryminalna zagadka, którą trzeba było rozwiązać, konstruując filmowe gadżety i wcielając się w rolę zomboida!

Serię NIKI i TESLA poleca m. in. dr Jan Amos Jelinek, wykładowca Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i autor strony Dziecięca Fizyka.

Autorami serii o niezwykłych bliźniętach są „Science Bob” Pflugfelder – nauczyciel przyrody i osobowość telewizyjna i Steve Hockensmith – autor powieści detektywistycznych.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...