foto

19 września w księgarniach pojawiła się kolejna część przygód małej Toli. Czy Państwa dzieci już poznały tę dziewczynkę? Jeśli nie, rekomendujemy 3. część serii pt. „Jesień Toli”. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa ZIELONA SOWA.

Bohaterka „Jesieni Toli”, czteroletnia Tola, jest bardzo ciekawa świata! Interesuje ją dosłownie wszystko. Wraz z rodzicami obserwuje zmieniające się pory roku. Ciepłe dni przeminęły i nareszcie pojawiła się jesień!

Tola już nie może się doczekać narodzin swojego kuzyna – Mikołaja, syna cioci Zochy i wujka Ziemka. Oczekiwania na nowego członka rodziny spędza na jesiennych spacerach po parku. Wreszcie może zebrać kasztany i zrobić z nich ludziki! Rozpoczął się beztroski czas, pachnący zupą dyniową jej mamy, czas chodzenia w kaloszach i skakania po kałużach oraz puszczania na nich papierowych łódek razem z ukochanym tatą.

Mała Tola wreszcie idzie do przedszkola i jak każdy przedszkolak boryka się z jesiennym przeziębieniem. Ale najważniejsze, że ma przy sobie ukochanych rodziców, którzy zawsze otaczają ją miłością. Przed nią również poważne zadanie – budowa karmnika dla ptaków!

Cztery naturalne, rodzinne opowiadania, uzupełnione pięknymi ilustracjami otulą dzieci swoim ciepłym klimatem i sprawią, że rodzice będą wracać do tej książki niezależnie od pory roku. Zwykłe, proste życie może okazać się zupełnie niezwykłe!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...