foto

Nie każda mama umie śpiewać czy choćby nucić kołysanki, a maluszki uwielbiają zasypiać przy muzyce. Jak dogodzić dziecku, jak oswajać je z muzyką, z dziełami klasyków?
TVP ABC rekomenduje rodzicom niemowląt oryginalne maskotki – Operowe Zwierzaki BABY OPERA.
Premiera zabawek już 16 września.Panda LULU i Zebra MEGGI to muzyczne maskotki dla dzieci 0+, wspomagająca rozwój. Zabawka jest uszyta w polskiej szwalni z najlepszych atestowanych tkanin, ma moduł dźwiękowy wysokiej jakości, odtwarzający śpiew z muzyką klasyczną.
Są to największe hity klasyczne i operowe w wykonaniu śpiewaczki i mamy – dr Justyny Reczeniedi.

Zebra czy Panda staną się ulubioną maskotką każdego maluszka.
Są milutkie i mięciutkie, a poza tym działają uspokajająco, ułatwiają zasypianie, rozwijają, uczą, bawi. Kontrastowe kolory przytulanek stymulują rozwój wzroku. Maskotki mają antyalergiczne wypełnienie. Do zestawu są dołączone baterie AAA.

Baby Opera to aż 18 znanych melodii w każdym zestawie: Bach, Mozart, Vivaldi, Chopin i wielu innych. Są to największe klasyczne i operowe przeboje jak np. „Wiosna” Vivaldiego, Kanon Pachelbela, „Dla Elizy” Beethovena , Kankan Offenbacha... . Czas trwania muzyki to ok. 20 min.

Maskotki Baby Opera mają pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Są pierwszymi i jak na razie jedynymi zabawkami na polskim rynku z klasycznym śpiewem Działają pozytywnie na niemowlęta, małe dzieci i ich rodziców: uspokajają, aktywizują, wspomagają rozwój. Są zapakowane w artystyczne pudełko, zaprojektowane przez cenioną graficzkę Anastazję Pazurę, zawierające instrukcję obsługi i ważne informacje.

Te sympatyczne pluszaki są polecana przez lekarzy, psychologów i terapeutów – od pierwszych dni życia a nawet już dla kobiet w ciąży ponieważ uspokajają – śpiew buduje poczucie harmonii, obniża poziom stresu, ułatwiają zasypianie – wyciszają dzięki kojącym dźwiękom, uczą – wydłuża się czas koncentracji i ćwiczy słuch, bawią – stwarzają magiczną atmosferę.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...