foto

Właśnie do księgarni trafił najnowszy tom serii „Misia i jej mali pacjenci” pt. „Nieoczekiwana przeprowadzka”. To kolejna część przygód 7-letniej dziewczynki, która prowadzi własną klinikę weterynaryjną.
Książka ukazała się nakładem wydawnictwa ZIELONA SOWA.

Misia ma niezwykły dar – potrafi rozmawiać ze zwierzętami! Dzięki temu wie dokładnie, co dolega jej pacjentom. W niesieniu pomocy zawsze wspiera ją najlepszy przyjaciel – pies Popik.

W najnowszej części pt. „Nieoczekiwana przeprowadzka” Misia musi uratować m.in. zagrożone pszczoły, zagubionego liska i pomóc rannemu psu. Czy jej się uda?

Pasieka bardzo pożytecznych i pracowitych pszczół jest w dużym niebezpieczeństwie – pszczoły mogą stracić ukochany dom. Misia i Popik mają pomysł, jak je uratować – jest to jednak bardzo ryzykowne, a pszczoły wcale nie chcą opuszczać swojego ula.
W parku Popik spotyka osłabionego, samotnego psa.
W czasie wycieczki do lasu przyjaciele znajdują małego liska uwięzionego na dryfującym pniu.
Czy Misia z pomocą Popika uratuje pszczoły?
Czy bezdomny pies z parku wyzdrowieje i znajdzie nowy dom i kochającego opiekuna?
Czy mały lisek odnajdzie swoją rodzinę?
Odpowiedzi na te pytania młodzi czytelnicy znajdą w wyjątkowych opowiadaniach najnowszej części z serii „Misia i jej mali pacjenci”.

Seria „Misia i jej mali pacjenci” to wzruszające, urocze i ciepłe historie autorstwa Anieli Cholewińska-Szkolik, które na długo zapadną w pamięci dzieciom. Są idealne do wspólnego czytania na dobranoc.

Dopełnieniem tekstów są piękne ilustracje Agnieszki Filipowskiej.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...