foto

Pierwszy dzień w przedszkolu to nie lada wyzwanie dla każdego dziecka.
Dlatego tak bardzo każdemu maluchowi potrzeba wsparcia i przyjaciela takiego-że-aż.
A któż może bardziej rozbawić, podtrzymać na duchu i przekonać, ile wspaniałych zajęć, zabaw i przygód – i to zupełnie niespodziewanych – może wydarzyć się w przedszkolu?
Kultowy bohater dzieci w 30 krajach - Miś Tuliś.Wielki miś o wielkim sercu, który ma dla każdego tyle przyjaźni-że-aż, tyle przytuleń-że- aż. I tyle zapału, by pomagać każdemu, że aż… No, z tego jego zapału i pomocy nie zawsze wychodzi to, co by chciał, ale liczą się dobre chęci i dobroć.

W październiku 2020 do księgarni trafiło trzecie wydanie książki „Miś Tuliś idzie do przedszkola” – drugiego tomu z obecnych na polskim rynku siedmiu tytułów o przygodach misia o wielkim sercu.

Z Misiem Tulisiem każdemu dziecku – czy to idącemu po raz pierwszy do przedszkola, czy to bojącemu się tam powrócić po wakacjach czy chorobie – będzie łatwiej.
Maluch zobaczy, jak wspaniale udaje się nawet, jak się nie udaje Misiowi być pomocnym, jak cudowna i radosna jest siła bycia razem i siła przyjaźni.

Przepiękne ilustracje Davida Mellinga, wzruszające przez zabawne postacie i piękne przesłanie czynią tę serię – tak, jak to przed laty już stwierdził Guardian –współczesną klasyką literatury dziecięcej

Więcej o pierwszej książce serii o Misiu Tulisiu można poczytać tutaj.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...