foto

NASZA KSIĘGARNIA wydała kolejną część edukacyjnej obrazkowej serii „Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać” z sympatycznym bohaterem Puciem, którego już zna wiele dzieci – „Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków”.
Premiera książki 22 sierpnia 2018.

Tym razem Pucio i jego wesoła rodzinka, spędzają niezapomniane wakacje na Kaszubach!

Czwarta część przygód Pucia pt. „Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków” jest skierowana do dzieci w wieku od trzech do sześciu lat.
Czas na zabawę związaną z artykulacją, czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek.

Książka wspiera rozwój wymowy dziecka i pozwoli rodzicom sprawdzić, czy ich pociecha mówi prawidłowo czy też wymaga profesjonalnego wsparcia logopedycznego.
Po przejrzeniu tej książki Pucio – sympatyczny maluch – stanie się ulubionym towarzyszem Państwa dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy.

Autorką książki jest dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” i „Pucio uczy się mówić”.

Ilustracje wykonała Joanna Kłos, która ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...