foto

Czy Państwa dzieci wiedzą, że istnieje Magiczna Kraina Muzyczna. To miejsce pełne czarodziejskich dźwięków, które zabiorą maluchy, gdzie tylko chcą – do lasu, na łąkę pełną kwiatów, na piaszczystą plażę, a nawet do sklepu z zabawkami, czy do cukierni pachnącej pączkami. Jeśli dzieci zechcą, to w wyobraźni odwiedzą babcię, najlepszego kolegę lub pojadą na wycieczkę w nieznane z rodzicami, siostrą, bratem i psem. W tej krainie wszystko jest możliwe! Jak tam dotrzeć? Wystarczy włączyć płytę „Miniatury – muzyka klasyczna dzieciom” wydaną przez MTJ.

„Miniatury – muzyka klasyczna dzieciom” to edukacyjny projekt, który jest idealnym wstępem do zaczarowanego świata muzyki klasycznej.
Na wydawnictwo składa się książeczka i płyta CD z 11 utworami do rytmicznych zabaw muzycznych. Proponowane zabawy ruchowe dla najmłodszych wspomagają ich rozwój psychofizyczny, bawią, relaksują i uczą. Utwory pasują do nauki i zabawy – zarówno jako kołysanki na dobranoc, jak i w dzień podczas codziennych aktywności.

Autorem wydawnictwa jest Qndel – Tomek Lubert, twórca i współzałożyciel zespołów VIRGIN, VIDEO, VOLVER, pomysłodawca wielu audycji i programów dla dzieci.
Od wielu lat tworzy muzykę dla małych słuchaczy, która cieszy się dużą popularnością (ponad 400 000 000 wyświetleń na YouTube).
Jego kolejna płyta „Miniatury – muzyka klasyczna dzieciom” to doskonałe początek wspaniałej przygody z muzyką klasyczną.

Album uwrażliwia dzieci na jej piękno, rozbudza wyobraźnię muzyczną i w ciekawy sposób zachęca do poznawania świata klasycznych dźwięków. Miniatury zachęcają również do nauki gry na instrumentach klasycznych. Utwory z płyty znakomicie nadają się do wspólnej, rodzinnej zabawy, a jednocześnie mogą być wykorzystywane jako podkłady muzyczne do przedszkolnych przedstawień teatralnych.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...