foto

Wszystkie dzieci, które lubią Nelę Małą Reporterkę i wspólne z nią podróże, na pewno ucieszy wiadomość, że Nela może Wam towarzyszyć przez nadchodzący rok szkolny.
W księgarniach już jest „Przygodnik 2018/2019. 365 dni w poszukiwaniu zwierząt z Nelą” – przepięknie wydany szkolny kalendarz z mnóstwem bardzo interesujących informacji i ciekawostek.

Nela Mała Reporterka podróżuje po świecie już od siedmiu lat. W tym czasie zdążyła odwiedzić pięć kontynentów i zabrać swoich czytelników i widzów TVP ABC w podróże po tak odległych krajach jak Tajlandia, Grenlandia czy Papua Nowa Gwinea.
Na szlaku zawsze spotyka nowe gatunki zwierząt, które teraz mogą towarzyszyć wszystkim dzieciom podczas całego roku szkolnego.

„Przygodnik 2018/ 2019. 365 w poszukiwaniu zwierząt z Nelą” to już czwarta edycja szkolnego kalendarza, stworzonego z myślą o uczniach szkół podstawowych.
Każdy miesiąc w Przygodniku, to nowa przygoda podczas której, niczym profesjonalni badacze, ruszymy w poszukiwanie najbardziej interesujących zwierząt.
Poznamy ich zwyczaje, dowiemy się więcej o ich pochodzeniu, a także o tym czym różnią się dorosłe osobniki od ich dzieci.

W kalendarzu znajdziemy wiele mało znanych świąt . Dowiemy się, kiedy rozpoczyna się Chiński Nowy Rok, którego dnia swoje święto obchodzą cukiernicy, a nawet jakie dzikie zwierzęta obchodzą własne uroczystości!


Przygodnik uzupełnia czytelny Plan Lekcji, kreatywne zadania i zestaw naklejek, dzięki którym możemy zaznaczać najważniejsze daty.

Kompaktowy format, miękka oprawa i niewielka waga ułatwiają transport Przygodnika, a dzięki zakładce, wykonanej ze wstążki dzieci łatwo orientują się w poszukiwaniach bieżących dat.
To niezbędny towarzysz codziennych zajęć każdego ucznia.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...