foto

Po dość długiej przerwie pani Joanna Krzyżanek napisała kolejną książeczkę dla przedszkolaków i nie tylko z lubianą przez najmłodszych bohaterką – Cecylką Knedelek. To bardzo mądra książka, która przybliża dzieciom zasady pierwszej pomocy.

W tej pouczającej, a przy tym zabawnej książeczce pt. „Pierwsza pomoc nie tylko dla przedszkolaków” Cecylka Knedelek opowiada gąsce Walerce i wszystkim przyszłym, a także obecnym przedszkolakom, jak zachowywać się w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje pierwszej pomocy.
Pełne świetnego humoru historyjki poprzedzają zbiór najważniejszych wskazówek dla małych i dużych przedszkolaków, które przydadzą się dzieciom jeszcze długo, długo po opuszczeniu przedszkola.

Co zrobić, gdy ktoś się skaleczy, oparzy czy zakrztusi? Jak można pomóc w nagłych wypadkach? Jaki numer telefonu wybrać, gdy stanie się coś złego?
Tego najmłodsi dowiedzą się z tej wesołej i kolorowej książeczki.


„Pierwsza pomoc nie tylko dla przedszkolaków” jest zbiorem zasad, które powinno znać każde dziecko, uczy empatii, skłania do myślenia i rozmowy o ważnych sprawach i zachęca do czytania dzięki dużym, kolorowym ilustracjom Zenona Wiewiurki.

Dwie doskonale znane dzieciom bohaterki – Cecylka Knedelek i gąska Waleria – zapraszają do lektury i zapewniają mnóstwo dobrej zabawy!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...