foto

TVP ABC rekomenduje pierwszą, oficjalną kreatywną książką o Warszawskim ZOO, przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-12, przygotowaną we ścisłej współpracy z warszawskim ogrodem zoologicznym – „Idziemy do ZOO! Poznaj i pokoloruj naszych mieszkańców”.
Książka ukazała się nakładem wydawnictwa DREAM BOOKS.Czy Państwo wiedzą, że słonica Erna porusza się z niezwykłą gracją?
A gibony – Bonia i Gucio mają swoje własną piosenkę, którą rozpoczynają każdy dzień? Goryl Azizi zna język migowy, używa narzędzi, potrafi mruczeć jak kot, nucić i układać piosenki. Jaguar Beata ma cętki, choć na pierwszy rzut oka wydaje się cała czarna, a irbisy śnieżne – Jamir i Ayana nie umieją ryczeć tylko miauczą, warczą, a nawet piszczą. Kea to najinteligentniejsza z papug i uwielbia zjeżdżać na grzbiecie po… śniegu, a niedźwiedzie polarne – Aleut i Gregor zrobią wszystko za łyżeczkę majonezu.
Te i inne niezwykłe historie, które zainteresują nie tylko każde dziecko, ale i dorosłych opowiedziano w książce „Idziemy do ZOO! Poznaj i pokoloruj naszych mieszkańców”!

Ta książka to przygoda, niezwykła podróż po jednym z najciekawszych miejsc w Warszawie – Warszawskim ZOO. Jej bohaterami są sami mieszkańcy ogrodu przy ul. Ratuszowej 1.

Ta fascynująca lektura to także 100 stron kreatywnej zabawy, pełnej niezwykłych ilustracji, kolorowanek, naklejek, quizów. Stanie się doskonałą rozrywką dla małych i dużych odkrywców, miłośników zwierząt.

Drodzy Czytelnicy, młodzi miłośnicy zwierząt!
Trzymacie w dłoniach niezwykłą książkę, wraz z którą możecie rozpocząć wspaniałą przygodę w Warszawskim ZOO. Nie tylko lepiej poznacie interesujące gatunki zwierząt, ale przede wszystkim nauczycie się, jakie mają charaktery i upodobania nasi mieszkańcy. (…). Dzięki tej książce – jako nieliczni! – poznacie sekrety naszych podopiecznych i nauczycie się rozpoznawać ich pośród innych zwierząt w stadzie. (…) Dobrej zabawy!

– Dyrektor Warszawskiego ZOO, dr Andrzej G. Kruszewicz

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...