foto

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji wydawnictwo DWUKROPEK przygotowało dla młodych fanów futbolu serię publikacji przybliżających to wielkie piłkarskie święto.

„Gol! Przewodnik po mistrzostwach świata” to niezwykle bogaty w informacje przewodnik po Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018. Zawiera historię Mundiali, opisy najważniejszych turniejów, krótkie biogramy legendarnych piłkarzy, charakterystyki drużyn biorących udział w tej edycji mistrzostw, podziale na grupy, tabele do wpisywania wyników, zadania dla młodych czytelników, np. skompletowanie drużyny marzeń – zaplanowanie składu, trenera i taktyki, zaprojektowanie strojów; miejsce do wklejenia wycinków i zdjęć z meczów. Ta publikacja, autorstwa Pawła Jańczyka z ilustracjami Agnieszki Suszczyńskiej sprawi frajdę młodym fanom futbolu.

„Stadiony. Mistrzostwa świata w Piłce Nożnej 2018” to kolejna propozycja. Zawiera mapę Rosji o wymiarach 645 x 900 mm (po rozłożeniu). Na jednej stronie przedstawiono stadiony, na których będą rozgrywane mecze Mistrzostw Świata 2018. Na drugiej stronie znajdują się: harmonogram rozgrywek oraz, do uzupełnienia, wyniki meczów, tabele grup i rozstrzygnięcie fazy pucharowej. Autorką ilustracji również jest Agnieszka Suszczyńska

„Stadiony świata” to niezwykła podróż po stadionach świata – od znanego Wembley, poprzez mekkę fanów piłki – Camp Nou i Santiago Bernabeu, aż po brazylijską Maracanę czy meksykański Estadio Azteca. Dane techniczne, zaplecze, niesamowite zdjęcia, wspomnienie historycznych goli i meczów. Ta pięknie wydana książka sprawi radość każdemu małemu kibicowi piłki nożnej, a i niejeden dorosły dowie się z niej wielu ciekawostek.

pozostałe aktualności