foto

Jedna z największych firm w Polsce, produkująca edukacyjne gry i zabawki – ALEXANDER – odniosła kolejny sukces. Na początku wiosny 2018 firma wprowadziła do oferty pierwsze zabawki konstrukcyjne z nowego, ekologicznego materiału – drewna. Ta seria tuż po premierze zdobyła prestiżową nagrodę – tytuł Zabawki Roku 2018.

Mały Konstruktor Junior, bo o nim mowa, to ponadczasowa zabawka do samodzielnego montażu przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 lat.
Zestaw składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz kolorowych śrubek i łączników z tworzywa. Duże rozmiary elementów i uproszczona konstrukcja sprawiają, że już od najmłodszych lat dzieci mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów.

Zabawka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy.
Zestaw jest wyposażony w narzędzia idealnie dopasowane do małych rączek, dzięki którym malec może wielokrotnie skręcać i rozkręcać konstrukcję. Zabawka wspaniale wpływa na rozwój motoryki małej, rozwija cierpliwość oraz stymuluje wyobraźnię. Doskonale wspomaga naukę kolorów oraz liczenia. Wyjątkowa estetyka produktu i jakość wykonania umilają zabawę.
Wszystkie komponenty wchodzące w skład produktu są wytwarzane w fabryce Alexandra.

Zabawki zostały wypróbowane przez dzieci w wieku 3-6 lat i dorosłych w wieku od 25 do 70 lat. Zostały entuzjastycznie przyjęte przez wszystkich testujących, bez względu na wiek. „Mały konstruktor junior” szczególnie sprawdził się jako zabawka zachęcająca do wspólnego, rodzinnego pędzania czasu. Zapewniamy, że rodzice bawią się równie dobrze jak maluszki.

pozostałe aktualności