foto

21 kwietnia zapraszamy do Impartu we Wrocławiu na niezwykły spektakl dla dzieci, które mają ochotę na odrobinę magii, a także dla dorosłych, którzy tęsknią za czasami, kiedy byli mali i potrafili czarować.

Spektakl „Kajtuś Czarodziej” – to opowieść o dziecięcej wyobraźni i o trudzie ulepszania świata, która jest oparta na motywach powieści Janusza Korczaka z 1934 roku.
Bilety już są w sprzedaży.

Kajtuś to najbardziej niespokojny chłopiec na świecie. Nie zgadza się na życie w Szarym Mieście, w którym na dobre zadomowiła się przeciętność, nuda i bylejakość. Odwraca się od rówieśników i od dorosłych.
Za to świat baśni… To jest to!
Baśnie opowiadane przez ukochaną babcię otwierają jego serce na pragnienie bycia czarodziejem. Pewnego dnia Kajtuś odkrywa w sobie magiczną moc... Jak wykorzysta daną mu szansę?

To historia o marzeniach i o tym, co się dzieje, gdy te marzenia się spełniają.
Twórcy spektaklu realizują myśl Korczaka, podejmując niezwykle ważny temat praw dziecka. Przedstawienie został o zrealizowane we współpracy z Akademią Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie i z Wydziałem Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Jest adresowane do dzieci w wieku 6+. Spektakl dla grupy wiekowej: 6+ Czas trwania spektaklu: 65 minut

pozostałe aktualności