foto

W księgarniach są już kolejne tytuły dla najmłodszych wielbicieli sympatycznych samolotów Super Wings. Te książeczki wesprą rozwój najważniejszych umiejętności dla przedszkolnego wieku – manualnej sprawności, koordynacji wzrokowo-ruchowej i spostrzegawczości.

Nowe tytuły –w kwietniu ukazały się cztery – to nie tylko rozwój, ale przede wszystkim wspaniała zabawa dla maluchów w towarzystwie ulubionych bohaterów: Dżetka, Fruni, Śrubka i innych samolotów.

„Super Wings. Połącz Kropki”
To przygoda z rysowaniem w towarzystwie bohaterów serialu Super Wings. Przygotujcie kolorowe mazaki oraz ściereczkę – i do dzieła. Rysujcie i zmazujcie – to świetne ćwiczenie usprawniające rękę małego artysty. Duże obrazki są przyjazne dla maluszka, barwne kropki pomogą w wyborze koloru flamastra, a dzięki ponumerowanym kropkom dziecko pozna i utrwali sobie kolejność cyfr. „Połącz Kropki” to znakomity sposób, żeby wspierać rozwój manualny i zapewnić wiele godzin wspaniałej zabawy.

„Super Wings. Kolorowanka Maluszka”
To wyjątkowa kolorowanka dla najmłodszych, która pomoże im rozwijać podstawowe umiejętności. W połowie pokolorowane obrazki ułatwiają wybór barwy kredki, a ulubieni bohaterowie sprawiają, że mały artysta chętnie angażuje się w malowanie. Dodatkowo krótkie podpisy pod obrazkami pobudzają wyobraźnię dziecka. Urozmaiceniem zabawy są barwne naklejki.

„Super Wings. Nauka na okrągło”
Nauka na okrągło? Z samolotami Super Wings to świetna zabawa. Wspólnie z ulubionymi bohaterami maluchy uczą się rozróżniać podstawowe kolory i kształty, a także poznają cyfry od 1 do 5. Podczas kolorowania i rozwiązywania prostych zadań najmłodsi będą doskonalić manualne umiejętności, ćwiczyć spostrzegawczość i rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową.

„Super Wings. Kolorowanka z naklejkami”
Wspaniała propozycja dla młodszych fanów sympatycznych samolotów Super Wings. Książka zawiera naklejki i duże, proste ilustracje do pokolorowania. Wklejanie na stronach naklejek z odpowiednimi obrazkami, a następnie kolorowanie rysunków według wzoru to rozwijająca manualnie zabawa i ćwiczenie spostrzegawczości. Czas na kolejną przygodę z Super Wings!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...