foto

Nietrudno znaleźć książkę dla dzieci, w której są przedstawieni mężczyźni zasłużeni dla nauki, bijący sportowe rekordy, odkrywcy. Trudniej o lekturę opisującą osiągnięcia kobiet. Tę lukę wypełniło wydawnictwo LIBER, które przygotowało książkę „Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które zmieniły świat”.

„Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które zmieniły świat” to książka o nadzwyczajnie wspaniałych kobietach, które na trwałe zapisały się na kartach historii, zmieniając oblicze świata.

To trzynaście pasjonujących życiorysów niezwykłych i utalentowanych pań. To opowieść o marzeniach, odwadze i determinacji. To przekaz o wolności, walce z ograniczeniami i sile kobiet.

Ten zbiór fascynujących opowieści, faktów i ciekawostek o wyjątkowych kobietach i ich osiągnięciach, ilustrowany niepowtarzalną grafiką, stanowi pasjonującą lekturę o dużych walorach intelektualnych, edukacyjnych i artystycznych.

Książka może być inspiracją dla dziewczynek i przygotowaniem podjęcia przez nie wyzwań.
Zachęca, by wznieś się wysoko niczym Amelia Earhart, rewolucjonizować modę jak Coco Chanel, wzorować na estetyce Fridy Kahlo i dokonywać naukowych odkryć biorąc za przykład Marię Skłodowską-Curie! „Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które zmieniły świat” to niezbędna pozycja na półce w biblioteczce każdej nadzwyczajnie wspaniałej kobiety – niezależnie od wieku!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...