foto

W księgarniach już jest książka pt. „Rozbrykana wydra morska”. To kolejne przygody przyjacielskiej Zosi i jednego z małych mieszkańców zoo!

O czym tym razem opowiada książka?

Sasza, najmłodsza z wydr morskich, jest bardzo nieśmiała.
Przed Zosią i Mipem trudne zadanie, aby jej pomóc uwierzyć w siebie i swoje możliwości.
Dziewczynka chce nauczyć Saszę wyjątkowych pływackich sztuczek, aby wyderka została gwiazdą na pokazie w Azylu Zoologicznym.

Seria „ZOSIA i JEJ ZOO” to fantastyczne opowieści o dziewczynce, która mieszka na terenie zoo razem z mamą – lekarz weterynarii, znakomicie opiekującą się zwierzętami i ze stryjecznym dziadkiem – Horacym. Azyl Zoologiczny to niezwykłe miejsce założone przez pana Horacego – słynnego podróżnika. Przywozi on ze swoich wypraw różne zwierzęta, które w zoo odnajdują nowy dom, przyjaciół i mają wspaniałą opiekę.

W Azylu Zoologicznym zawsze dzieje się coś ekscytującego.
Zosia kocha zwierzęta i uwielbia się nimi zajmować. Ma też pewien niezwykły dar… rozumie mowę zwierząt! Jest to jej największy sekret. Dziewczynka ma też niezwykłego przyjaciela – Mipa, lemurka myszatego, który jest ogromnym łasuchem. Jest też bardzo skory do żartów, post – zwłaszcza, jeśli w pobliżu znajdzie się srogi i surowy zarządca zoo – pan Nękalski.

Książki z serii „ZOSIA i JEJ ZOO” ukazują się nakładem wydawnictwa ZIELONA SOWA.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...