foto

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywołuje uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? To można sprawdzić, wybierając się na FUNNY BALLS SHOW, które już pod koniec maja i na początku czerwca będzie pokazywane w kilku miastach Polski.

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!
W bajecznym świecie czekają na dzieci przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postacie, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które jest angażowana widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

TERMINY SPEKTAKLI:
26.05.2018 r., godz. 12.oo Katowice, Pałac Młodzieży
27.05.2018 r,, godz. 12.oo Kalisz, Hala widowiskowo-sportowa OSRIR
28.05.2018 r,, godz. 18.3o Łódź, Teatr DOM
29.05.2018 r., godz. 18.3o Lublin, Centrum Kongresowe UP
01.06.2018r., godz. 18.3o Toruń, Aula UMK
02.06.2018 r., godz. 12.oo Warszawa, Teatr Palladium

Funny Balls Show to bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 5 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!
Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się niezwykłe rzeczy, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...