foto

GW FOKSAL wydała grę planszową, która bardzo ucieszy wszystkie małe modnisie – „Zostań stylistką”.

Planszówka „Zostań stylistką” to krótko pisząc – granie w ubieranie. To przygoda dla wszystkich małych dam.
Można stać się stylistką znanej celebrytki, robić zakupy w eleganckich butikach, polować na okazje i znaleźć najlepszy zakład fryzjerski. Czy dziewczynki potrafią dobrać odpowiednią stylizację, aby ich modelki wyglądały bajecznie?

Tak naprawdę są to trzy minigry: „Na wybiegu” – sprawdzająca szybkość uczestniczek zabawy, „Nowe stylizacje” – testująca kreatywność i „Geniusz mody” – sprawdzająca pamięć grających.
Zadaniem uczestniczek zabawy jest skompletowanie stylizacji według wzoru. Każda osoba grająca ma za zadanie ubrać modelkę w stylizację przedstawioną na karcie stylu. Trzeba wybrać się do fryzjera, a także kupić bluzkę, spodnie lub spódniczkę. Oczywiście nie można zapomnieć o butach! Przy tych zakupach trzeba polować na okazje, a dzieje się to, gdy gracze spacerują pionkami po planszy. Odwiedzają sklepy w poszukiwaniu najmodniejszych ubrań. Może akurat trafi się na promocję? Jeśli chce się szybciej podróżować, można skorzystać z metra lub autobusu. Uczestniczki zabawy mogę również wykorzystywać karty specjalne. Można je kupić w Centrum miasta, na rynku.
Dzięki nim gracz otrzymuje dodatkowe monety, zmienia promocje w sklepach i pojedzie taksówką albo komunikacją miejską. Karta podarunkowa na pewno się przyda!

Ta planszówka może być dużą atrakcją towarzyskich spotkań grupki koleżanek z klasy.

pozostałe aktualności