foto

TVP ABC rekomenduje album –Góry do góry” dziecięcego zespołu Małe TDG.

Małe TGD to dziecięcy zespół wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem.
Chór TGD doczekał się nowego pokolenia wokalistów, którzy w naturalny sposób łączą młodzieńczy entuzjazm z pasją śpiewania. Zespół tworzy 11-osobowa reprezentacja Szkółki TGD od kilku lat prowadzonej przez Kamilę Pałasz i Piotra Nazaruka.

Album „Góry do Góry” łamie schematy. Pokazuje, że dzieci mogą śpiewać o Bogu w nowoczesny sposób, wpisując się w najnowsze nurty muzyki pop. To muzyka, która faktycznie porusza „góry do góry”, jak mówi jeden z tekstów z tej płyty – aż chce się do niej zatańczyć!

Na płycie jest 10 utworów, 8 zupełnie nowych oraz 2 z repertuaru TGD.
Wydawnictwo dodatkowo zawiera wersje instrumentalne do pięciu piosenek. W książeczce można znaleźć teksty piosenek znajdujących się na płycie oraz wiele miłych niespodzianek.

Piotr Nazaruk – kompozytor, dyrygent, pedagog, wokalista i multiinstrumentalista. Autor muzyki do wielu spektakli teatralnych, wielokrotnie nagradzany w konkursach i na festiwalach teatralnych. Członek zespołu Anny Marii Jopek. Lider pop-gospelowej formacji TGD. Jego aranżacje wokalno-instrumentalne i autorskie kompozycje kształtują od lat repertuar tego zespołu. Nauczyciel śpiewu zespołowego, od kilku lat prowadzi dziecięcą „Szkółkę TGD”.
Kamila Pałasz – Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Solistka i trener wokalny zespołu TGD. Na co dzień jest nauczycielem emisji głosu w Warszawie oraz jedną z prowadzących Szkółkę TGD. Związana jest między innymi z misją CSM, konferencją EXODUS, zespołem EX IT oraz z warsztatami Gospel.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...