wissper

„Wissper” – to barwny, pogodny niemiecko-brytyjsko-irlandzki, 52-odcinkowy serial animowany.
Jego bohaterką jest mała dziewczynka o imieniu Wissper. Ma ona niezwykły dar – rozumie mowę zwierząt. Potrafi także przenosić się w dowolne miejsca na ziemi, wszędzie tam, gdzie jakieś zwierzę potrzebuje pomocy.
Wissper podróżuje po pustyniach, lądach skutych lodem, po świecie mórz i oceanów, po bujnych lasach...
Jest tam, gdzie potrzebują jej zwierzęta. W każdym odcinku rozwiązuje problem jednego z nich.

Pytanie 7 – 21 grudnia

Co Ralf – brat Wissper lubi robić w wolnych chwilach?
Odpowiedź – Brat Wissper uwielbia gry komputerowe i na konsoli.
Na odpowiedzi czekaliśmy do piątku, 22 grudnia, do godz. 8.oo. Trzeba je przesyłać mailem na adres abc@tvp.pl, z dopiskiem w temacie maila WISSPER 7. Dopisek jest niezbędny, by brać udział w wyłonieniu laureatów.

W tym konkursie nagrodziliśmy sześcioro dzieci, a prezentami są torebki Wissper lub zestawy gadżetów dla lalek, które przekazała nam firma SIMBA.
Laureaci zostali losowo wybrani przez redakcyjne jury.

Laureatami są:
Lena Krawiec, 4 lata, Piotrków Trybunalski
Martyna Winczewska, 3 latka, Bielsko-Biała
Zuzanna Mizerna, 5 lat, Chocianowice
Asia Kurek, 5 lat, Warszawa
Weronika Machynia, 6,5 roku, Pińczów
Janinka Cynkiel, 4 lata, Przejazdowo

UWAGA! Na pewno już wszyscy pamiętają, że ten konkurs jest adresowany do dzieci w wieku od 2 do 12 lat. Zatem odpowiedzi od młodszych i starszych nie będą brane pod uwagę.
W treści maila trzeba podać imię i nazwisko dziecka, wiek oraz adres korespondencyjny. Brak tych danych jest traktowany jak zła odpowiedź.

Zapraszamy do zabawy! To siódma, ostatnia zagadka dotycząca serialu „WISSPER”. Ale niedługo zorganizujemy kolejny konkurs, związany z inną animowaną bajką, bardzo lubianą przez naszych widzów.

Zachęcamy również do oglądania „Wissper”, którą można zobaczyć w Wieczorynce jeszcze tylko przez dwa dni, do 23 grudnia.

konkurs-7-21-grudnia