foto

Wydawnictwo ZYSK i Ska i TVP ABC rekomendują „Gwiazdkozaura” – poruszającą opowieść o wyjątkowym chłopcu i jego magicznej, świątecznej przygodzie.

Niech Państwa dzieci zapomną o wszystkim, czego dotychczas dowiedziały się o biegunie północnym.
Zachęcamy, by wygodnie usiadły i przygotowały się na spotkanie: chłopca imieniem William, jego taty – Boba, Świętego Mikołaja – tak! prawdziwego Świętego Mikołaja!; elfa o imieniu Smarkichawek, Brendy – najwredniejszej dziewczyny w szkole (a być może i na świecie), łajdaka zwanego Łowcą i najbardziej niezwykłego dinozaura...

Czy „Gwiazdkozaur” to kolejna historia o prezentach, reniferach i Świętym Mikołaju?
Nic z tych rzeczy!
Oczywiście są prezenty, renifery i Święty Mikołaj… ale jest też coś znacznie więcej. W galopującej, migającej kolorami opowieści jest przede wszystkim chłopiec, przesympatyczny William. Ktoś, kto niestety bardzo dobrze wie, jak to jest różnić się od innych.

„To książka o magii wyobraźni. O tym, że warto myśleć szeroko i nie bać się wymyślać niestworzonych historii. W „Gwiazdkozaurze” ciągle zmieniają się tropy, tempo nie zwalnia, a napięcie rośnie.
Lektura jest jazdą bez trzymanki w saniach ciągniętych przez Bajecznie Magiczne Latające Renifery, poganiane przez wielkiego Mikołaja i maleńkie elfy. Trzymajcie się! Fantastycznej przygody!”

Renata Kochan, arteterapeutka, autorka książki „Kreatywne dzieci. 21 pomysłów na twórcze popołudnie”.

Tom Fletcher to znany brytyjski muzyk, który po kilku latach tworzenia piosenek dla swojego zespołu o nazwie McFly zaczął pisać opowiadania. Stanowi połowę duetu stojącego za bestsellerową serią Dinosaur That Pooped, którą na całym świecie sprzedano w nakładzie ponad miliona egzemplarzy.
„Gwiazdkozaur” to pierwsza powieść Toma dla młodych czytelników, która łączy w sobie miłość do świąt Bożego Narodzenia i dinozaurów.
Książka odniosła wręcz niebywały sukces, zajmując drugie miejsce na liście dziecięcych bestsellerów 2016 roku. W tym roku powieść trafiła do rąk polskich czytelników dzięki wydawnictwu ZYSK i Ska.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...