foto

Animowany serial „Super Wings”, który jest emitowany w TVP ABC cieszy się wielką sympatią małych widzów. Jest już sporo gadżetów z nim związanych: pluszowe maskotki – samolociki, puzzle a nawet pościel z postaciami z bajki. Można je wygrać w naszych konkursach. Teraz, dzięki wydawnictwu AMEET, pojawiła się też seria książeczek „Super Wings”.

Na razie w księgarniach są 4 tytuły: „Super Wings. Liczby i kolory”, „Super Wings. Podróżuję i rymuję”, „Super Wings. Moja pierwsza rysowanka” i „Super Wings. Koloruję, rozwiązuję”. Wkrótce pojawi się piąta książeczka – „Super Wings. Atlas – kto lata dookoła świata”.


„Super Wings. Liczby i kolory”
Twardostronicowa książeczka dla najmłodszych, którzy polubili życzliwe samoloty Super Wings. Barwne ilustracje i rytmiczne wierszyki pomogą dziecku poznać liczby i kolory.„Super Wings. Podróżuję i rymuję”
To poręczna książka – o niewielkim formacie i grubych, sztywnych stronicach – dla maluszków, które pokochały sympatyczne samoloty i z zapartym tchem śledzą ich kolejne zadania.
Krótkie rymowanki pomagają małym czytelnikom w poznawaniu świata.


„Moja pierwsza rysowanka
„Moja pierwsza rysowanka” to idealna książeczka dla każdego przedszkolaka. Duże obrazki i ulubieni bohaterowie to gwarancja dobrej zabawy. Dodatkowo specjalnie zaznaczone kontury ułatwią dziecku rysowanie po śladzie, a barwne linie ułatwią wybór właściwego koloru kredki.
To znakomite początki kreatywności smyka i rozbudzanie jego wyobraźni.„Super Wings. Koloruję, rozwiązuję”
To książeczka do kolorowania dla dzieci, uzupełniona prostymi zadaniami. Dzięki nim dziecko rozwija podstawowe umiejętności manualne oraz ćwiczy spostrzegawczość i logiczne myślenie.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...