foto

Każda przerwa w emisji „Maszy i Niedźwiedzia” na antenie TVP ABC wywołuje ogromne niezadowolenie dzieci. Można je nieco pocieszyć, sięgając po książeczki z ich ulubieńcami, a jest w czym wybierać. Ostatnio EGMONT wydał kolejne – do kolorowania, naklejania, czytania, a nawet układania i rysowania.

„Masza i Niedźwiedź. Wesołe zadania z naklejkami”
Masz chęć dołączyć do Maszy i jej przyjaciół? Twoi ulubieni bohaterowie znów zapraszają cię do wspólnej zabawy. W tej książce zaczyna się twoja wielka przygoda. Znajdziesz tu mnóstwo zagadek i zwariowanych łamigłówek – chwyć swój ulubiony ołówek i zabierz się do rozwiązywania! Wybierz wygodne miejsce i daj się porwać zadaniom wymyślonym specjalnie dla ciebie przez Maszę i Niedźwiedzia!
Przed dzieckiem 24 strony układanek, literowych rozsypanek, wyszukiwania różnic i ukrytych wyrazów, łączenia kropek, odczytywania zaszyfrowanych wiadomości, a także zabawkowe sudoku i wiele innych zabaw z kolorowymi naklejkami. A wszystko to w towarzystwie uroczej, roześmianej psotnicy i jej najlepszego przyjaciela.

„Masza i Niedźwiedź. 1000 naklejek 2”
Ta książka to prawdziwa gratka dla fanów Maszy i Niedźwiedzia. Znajduje się w niej tu ponad 1000 naklejek i mnóstwo zadań – labirynty, krzyżówki, rebusy i wiele innych! Na dziecko czeka naprawdę fantastyczna zabawa w towarzystwie małej łobuziary i jej przyjaciela. Wystarczy przygotować kolorowe kredki, usiąść wygodnie i do dzieła!

„Masza i Niedźwiedź. Chwyć kolorowankę”
Masza i Niedźwiedź zapraszają do świetnej zabawy z kolorowankami, łamigłówkami i pięknymi naklejkami. „Chwyć kolorowankę” to wyjątkowa książeczka, dzięki której maluch spędzi niezapomniane chwile ze swoimi ulubionymi bohaterami. Na jakie szalone pomysły tym razem wpadła mała łobuziara i jej znajomi – Niedźwiedź, Panda i zając? Na dzieci czekają zakręcone kolorowanki i mnóstwo interesujących zadań do wykonania. Wystarczy wybrać obrazek, pokolorować scenkę i ozdobić ją naklejkami, albo rozwiązać łamigłówki i zagadki, które przygotowała Masza. Jedno jest pewnie – z Maszą i Niedźwiedziem nie można się nudzić! Powodzenia!

„Masza i Niedźwiedź. Moja kolorowanka I i II”
Ta publikacja zachęca dziecko do zorganizowania z Maszą i Niedźwiedziem urodzinowego przyjęcia dla Niedźwiedzicy. Można się bawić z ulubieńcami w tej wspaniałej kolorowance pełnej fantastycznych naklejek! Ta książeczka nie jest zbyt duża, więc można kolorować w domu i zabrać ją ze sobą gdziekolwiek się chce.

„Masza i Niedźwiedź. Czytam i układam”
Poczytaj o swoich ulubionych bohaterach i baw się pięcioma układankami – puzzlami. Każda składa się z trzydziestu elementów. Ta książka to gwarancja wspaniałej rozrywki!

„Masza i Niedźwiedź. Witajcie w naszym lesie! Leśne szablony”
Masza i Niedźwiedź przygotowali coś wyjątkowego – książkę z szablonami, dzięki którym można ozdobić swój pokój, stworzyć niezwykłe pocztówki lub oryginalny prezent dla przyjaciół. Wystarczy chwycić ołówek, flamastry albo pędzel i zostać artystą! Towarzystwo małej łobuziary sprawi, że ta zabawa będzie jeszcze fajniejsza!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...