foto

Już 7 i 8 października w stolicy Wielkopolski Rodzinny Weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Ta impreza łączy w sobie trzy wydarzenia – Happy Baby, Hobby oraz Aqua&ZOO. Hasłem przewodnim tegorocznych targów jest „Znajdź swojego BZIKA na targach!”. Darmowy wstęp dla dzieci do 13 roku życia oraz niedrogie bilety w przedsprzedaży gwarantują dobrą zabawę dla wszystkich.

Targi Happy Baby

Miejsce wyśmienitej zabawy, nauki i udanych zakupów dla kobiet w ciąży, rodzin z niemowlętami i dziećmi w wieku przedszkolnym. To miejsce edukacji, integracji i inspiracji!
BR> Ofertę produktów oraz usług zaprezentują producenci, importerzy i dystrybutorzy m.in. zabawek, wózków i fotelików samochodowych, artykułów dla niemowląt i dzieci oraz firmy oferujące usługi z zakresu opieki i edukacji.

Atrakcje dla dzieci to ważna część targów Happy Baby. Specjalnie dla nich są organizowane różnego rodzaju gry, zabawy, pokazy czy przedstawienia na scenie. Wystawcy targów Happy Baby udostępniają dzieciom swoje produkty, dzięki temu mogą jeszcze przed nabyciem testować gry i zabawki, co pozwala rodzicom dokonać bardziej świadomych zakupów!
Dla rodziców Świadoma Mama przygotowuje spotkania ze specjalistami.
Z kolei lekarze z Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przeprowadzają badania USG 3D oraz konsultacje medyczne.

Targi Hobby

To największe w Polsce wydarzenie gromadzące producentów i dystrybutorów modeli, makiet, akcesoriów, materiałów oraz narzędzi modelarskich. Wydawcy i twórcy gier towarzyskich, komiksów również znajdują tu wierne grono odbiorców.

W tym roku wydarzenie jest poszerzone o dodatkową tematykę: majsterkowanie oraz sekcja „Zrób to sam” (np. renowacja mebli), fotografia oraz modelarstwo science-fiction pełne fantazyjnych miniatur!

Hobby oraz zainteresowania warto rozwijać już od najmłodszych lat. Wszelkie aktywności sportowe, towarzyskie czy nawet edukacyjne zabawki albo gry pomagają poszerzać horyzonty oraz rozwijają kreatywność, a momentami uczą nawet dyscypliny i koncentracji.

Każdy z wystawców również jest pasjonatem tematu, którym się zajmuje, dlatego przygotowują oni dodatkowo specjalne strefy dla hobbystów – pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Gry planszowe to idealna rozrywka dla całej rodziny bądź grupy przyjaciół.
W trakcie targów Hobby odbędą się turnieje zarówno dla początkujących graczy jak i dla profesjonalistów. Miłośnicy modeli, kolejek i pojazdów zdalnie sterowanych (nawet dronów!) będą mogli podziwiać oraz testować rynkowe nowości!

Salon Aqua&ZOO

To dwudniowe wydarzenie skierowane do miłośników akwarystyki i terrarystyki, egzotycznych ptaków oraz mniejszych zwierząt.
Podczas Aqua&ZOO odbędzie się wiele interesujących wydarzeń i dodatkowych pokazów przygotowanych we współpracy ze znanymi hodowcami i największymi polskimi stowarzyszeniami oraz klubami.
Targową ekspozycję urozmaicą: Międzynarodowe Mistrzostwa Dyskowców, Prezentacja Zwierząt Egzotycznych przygotowana we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu, a także III Edycja Pucharu Polski Papug, Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Kanarków, Ptaków Egzotycznych i konkurs Wystawowej Papużki Falistej.

Rodzinny Weekend na targach oznacza wyśmienitą zabawę połączoną z nauką oraz możliwość znalezienia nowego BZIKA! Nie czekaj i kup bilet już teraz!

Zapraszamy w sobotę i w niedzielę w godz. 1o – 18.oo. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.RodzinnyWeekend.mtp.pl

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...