foto

Do księgarni właśnie trafia trzecia część serii „Misia i jej mali pacjenci”, która ukazuje się nakładem ZIELONEJ SOWY. To wzruszające, urocze i ciepłe historie, które na długo zapadną dzieciom w pamięci. Wspaniale nadają się do wspólnego czytania na dobranoc, a idealnym dopełnieniem tekstów są słodkie ilustracje.

To seria dla maluchów, które kochają zwierzęta.
Jeśli Państwa pociechy jeszcze nie zapałały sympatią do małej weterynarz Misi, która w magicznej Lipowej Klinice pomaga swoim małym pacjentom, warto podarować im najnowszą część pt. „Misia i jej mali pacjenci. Deszczowy pacjent” . Na pewno każde dziecko będzie chciało poznać wcześniejsze przygody Misi – wesołej, rezolutnej siedmiolatki, która wraz z rodzicami i ukochanym pieskiem Popikiem mieszka w niewielkim miasteczku. Misia ma niezwykły dar – rozumie mowę zwierząt. Jest to jej sekret.

A o czym opowiada nowy tom?
Misia wraz z rodzicami jedzie na wycieczkę w góry. Odwiedzają tam przyjaciół, którzy oprócz bacówki mają również stadko prześlicznych owieczek. Jedna z nich znika bez śladu. Czy Misia pomoże w jej odnalezieniu? Kim jest ten deszczowy pacjent, który zawitał do Lipowej Kliniki? Jakie niebezpieczeństwo czeka na małego samotnego łabędzia? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w wyjątkowych opowiadaniach w książce „Deszczowy pacjent”.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...