foto

Kolejna część z przebojowej serii książek obrazkowych „Rok w…” już jest na księgarskich półkach. NASZA KSIĘGARNIA tym razem proponuje najmłodszym „Rok w Krainie Czarów”.Czy Państwa pociechy kiedyś zastanawiały się, jak mogłoby wyglądać życie w Krainie Czarów?
Czy mieszkają tam Czerwony Kapturek, czarodziej, wilk, krasnoludki, smok, księżniczki i różne stwory? Co robią przez cały rok?

Zapraszamy w fantastyczną podróż, pełną niespodzianek i niezwykłych spotkań z bohaterami bajek, ale i z Paziem Krotochwilem, istotą o nienagannej elegancji i niewiarygodnym talencie ogrodniczym, Wodnikiem nie z tej ziemi czy Hrabią de von Sal, który przedstawia się jako Największy Mag Świata, ale tak naprawdę nie umie czarować…

„Rok w Krainie Czarów” można oglądać godzinami. Ta niezwykła książka pobudza wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość, umiejętność opowiadania, a przede wszystkim gwarantuje świetną zabawę.

Autor książki – Maciej Szymanowicz – w dzieciństwie kochał rysować, ale studiować postanowił na białostockim wydziale lalkarskim Akademii Teatralnej. Został aktorem lalkowym, ale to zajęcie nie przypadło mu do gustu. Powrócił do miłości z dzieciństwa.

Ilustruje, projektuje książki, tworzy plakaty teatralne i gry planszowe.
W 2014 r. wydał autorską książkę „Najmniejszy słoń świata”. Za ilustracje do książki „Asiunia” otrzymał Nagrodę Miasta Stołecznego Warszawy (2011), a za „Wszystkie moje mamy” nagrodę w konkursie Przecinek i Kropka oraz nagrodę Festiwalu Literatury dla Dzieci (2014).

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...