foto

Wydawnictwo ZIELONA SOWA nie spoczywa na laurach. Po sukcesie serii „Już czytam”, w której już ukazało się 18. tomików bardzo sympatycznych opowiadań dla adeptów czytania przygotowano dwie pierwsze książki nowej serii „JUŻ CZYTAM po ANGIELSKU” – „Can you read in English?”

Seria „Już czytam po angielsku” jest przeznaczona dla dzieci potrafiących czytać, które znają podstawy języka angielskiego i są gotowe do poznawania prostych tekstów w tym języku.
W każdej książce znajdują się dwa typy słowniczka – obrazkowy, w tekście, gdzie dziecko na bieżąco może sprawdzić, co znaczy dane słowo oraz słowny, na końcu książki. Dodatkowo na końcu każdego tomiku znajdują się ćwiczenia.
Seria jest wydawana pod merytoryczną opieką nauczyciela języka angielskiego.

25 sierpnia do księgarni trafiły dwie pierwsze książki tej nowej serii – „Jungle Book” i „Alice in Wonderland”.

„Jungle Book” to opowieść stworzona na podstawie książki Rudyarda Kiplinga.
Pewnego dnia w jaskini wilków zjawia się mały chłopiec. Poluje na niego tygrys Shere Kan. Jednak wilki postanawiają przygarnąć „ludzkie szczenię” i w ten sposób mały Mowgli staje się członkiem watahy wilków.

„Alice in Wonderland” to historia małej Alicji z książki Lewisa Carrolla.
Dziewczynka w zagadkowy sposób, biegnąc za Białym Królikiem, trafia do Krainy Czarów, gdzie spotyka między innymi szalonego Kapelusznika, Pana Gąsienicę i Królową Kier. Przeżywa szalone przygody i w końcu sama nie wie, czy to była jawa, czy jednak sen…

TVP ABC poleca nową serię. Warto, by nasze dzieci przekonały się, że ich nauka angielskiego daje miłe rezultaty – można już samodzielnie czytać wspaniałe opowiadania.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...