foto

Już teraz zapowiadamy bajeczny karnawał baniek mydlanych i niesamowitą dawkę humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne widowisko w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

Uczniowie magicznej „BUL-BUL SZKOŁY” – urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek pilnie uczą się sztuki panowania nad bańkami mydlanymi. Pomaga im nauczycielka „BUL-BUL SZKOŁY” – Dobra Wróżka, która pokazuje magiczne sztuczki i zdradza poufne sekrety tworzenia kolorowych baniek. Dzięki niej, bańki – ku wielkiemu zachwytowi widzów – dosłownie ożywają w rękach bohaterów!
Bąbelek – młody wynalazca, nie porzuca jednak próby odkrycia TAJEMNICY BAŃKI SZCZĘŚCIA, utraconej wiele, wiele lat temu… Wciąż brakuje mu jednego tajnego składnika, który – jak się okazuje – jest przechowywany w kolbach i słoikach laboratorium Mistrza Bulbulogii Szkodliwej – Profesora Bulbulasa. Oznacza to, że Mydlaneczka i Bąbelek muszą zebrać całą dotychczas zdobytą wiedzę i udać się wraz z widzami na spotkanie z prawdziwą przygodą! Zmierzą się z Mistrzem Bulbulasem, by wszystkie stworzone przez niego smutne, markotne i szare bańki zamienić w szczęśliwe! Oczywiście, nie obejdą się bez pomocy dorosłych – genialny wykładowca Akademii Bańkowej Magii – Profesor Dziwadło czuwa nad nimi na Mydło-Skype i wspiera w najtrudniejszych zadaniach, a Dobra Wróżka zaskakuje wszystkich swoim magicznym bańkowym deszczem.
Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie…
Przedstawienie trwa 70 minut i najbardziej spodoba się dzieciom w wieku od 4 do 10 lat.

Teatr Baniek Mydlanych ponownie wyrusza w trasę koncertową po Polsce już w październiku.
Znając harmonogram spektakli, już teraz można zaplanować rodzinne lub klasowe wyjście na przedstawienie!

23.10 (pn) 10.oo, 18.3o Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury
24.10 (wt) 10.oo, 18.3o Katowice, Pałac Młodzieży
25.10 (śr) 10.oo, 18.3o Bielsko-Biała, Dom Muzyki
26.10 (czw) 10.oo, 18.3o Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
27.10 (pt) 10.oo, 18.3o Kalisz, Hala Widowiskowo-Sportowa
28.10 (sb) 16.oo Gdańsk, Scena Teatralna NOT
29.10 (nd) 16.oo Olsztyn, Auditorium Maximum
30.10 (pn) 10.oo, 18.3o Białystok, Aula Duża WSFiZ
31.10 (wt) 09.3o Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury

Poranne seanse – o godz. 10.oo – są przeznaczone dla szkół oraz grup zorganizowanych. Rejestracja grup oraz sprzedaż biletów – tel +48 531 511 500, email – info@eurosoul.pl.
Popołudniowe seanse – o godz. 18.3o są dedykowane rodzicom z dziećmi. Bilety indywidualne można kupić na: http://teatrbaniek.pl/kup-bilet i Eventim, Biletyna, eBilet, TicketPro oraz salonach EMPIK.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...