foto

W księgarniach są już dwa najnowsze tomy – 17. i 18. – serii JUŻ CZYTAM, która ukazuje się nakładem wydawnictwa ZIELONA SOWA.

„Już czytam” to wyjątkowa seria – bo pierwsze książki muszą być wyjątkowe, by dzieci pokochały czytanie. Ten cykl jest przeznaczony do samodzielnej lektury dla tych dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z czytaniem. Z powodzeniem może służyć do nauki czytania w domu, jak również w szkole – na dodatkowych zajęciach lub w bibliotece.
W książkach z serii „Już czytam” na dzieci czekają zabawne historyjki. Dzięki nim odbywają fascynujące podróże, poznają niezwykłych bohaterów, zanurzają się w nieznany świat i odnajdują odpowiedzi na niejedno pytanie.
Na końcu każdego tomiku znajduje się słowniczek, wyjaśniający trudniejsze wyrazy i zadania sprawdzające czytanie ze zrozumieniem.
Duża czcionka i wesołe ilustracje uatrakcyjnią czytanie.
Książki zostały skonsultowane przez metodyka edukacji wczesnoszkolnej.

Tom 17. nosi tytuł „Bracia na medal”. Ilustracjami opatrzyła go Justyna Mordas.
Książeczka opowiada o tym, że zdobycie harcerskich sprawności to nic trudnego! Przynajmniej dla Janka i Piotrka. Ale czy na pewno? Czy uda im się zostać skarbnikiem, kucharzem i ogrodnikiem? A może zdobędą inną odznakę?

„Skarb na Miodowym Wzgórzu” to 18. tom serii z ilustracjami Matteo Ciompallini.
Hurra! Pierwszy dzień wakacji! Tylko co ma robić na odludziu młody poszukiwacz przygód? Może poszukać prawdziwego skarbu?

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...