foto

Ulubieńcy dzieci – Margolcia i Miś – powracają z nowymi piosenkami! Album „Śpiewanki Misia i Margolci” to radosna muzyczna przygoda pełna zabawy w towarzystwie sympatycznych kukiełek, gwiazd programów dziecięcych. Płyta ukazała się nakładem wytwórni muzycznej MTJ.

Margolcia i Miś już od ponad 20 lat spotykają się z najmłodszymi widzami TVP. Wesoły niedźwiadek i rezolutna rudowłosa lalka zdobyli sympatię nie tylko maluchów, ale także ich rodziców i dziadków.

Bohaterowie edukacyjnego programu „Margolcia i Miś zapraszają dziś”, który można w każdy piątek oglądać w TVP ABC, co tydzień rozmawiając między sobą, poruszają interesujące dziecięce tematy, np. zabawy podwórkowe, skąd się bierze mleko, dlaczego ptaki odlatują na zimę, jak powstaje burza. Stałym elementem programu jest nauka piosenek, które między innymi znajdują się na nowej płycie.
Najnowsze wydawnictwo MTJ to aż 20 utworów, wśród nich usłyszmy m.in.: „Piosenkę na kolorowe lato”, „Auto na sznurku”, „Deszcz i nuda”, „Marzenie słonia”, „Domową orkiestrę” i „Pieska z kresek”.
„Śpiewanki Misia i Margolci” to doskonała wakacyjna muzyczna propozycja dla najmłodszych, która doskonale sprawdzi się podczas wspólnego, rodzinnego śpiewania.
Nową płytę rekomendujemy wszystkim – to doskonały upominek dla każdego dziecka.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...