foto

Światowy hit – jedenaście wydanych tomów, zdobywca Funny Prize im. Roalda Dahla – „Nie ze mną takie tere-fere” autorstwa Jima Smitha miał polską premierę 14 czerwca. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa ZNAK.

„Nie ze mną takie tere-fere” to książka mówiąca językiem współczesnych dzieci, świetna dla fanów Koszmarnego Karolka oraz „Dziennika Cwaniaczka".
Absurdalny humor sytuacyjny, mnóstwo gagów miesza się z ekscytującą fabułą i wyrazistością całości. Potwierdzają to zarówno dzieci, jak i ich rodzice:

Niezwykle śmieszne, istny surrealistyczny chaos!
„The Guardian”
Recenzja z ust naszego ośmiolatka – Mogę ją zatrzymać i pożyczyć koledze? Lepszej rekomendacji nie znajdziecie!
„The Observer”
Książki, które cieszą, wzbudzają śmiech i z których bohaterami dzieci mogą się utożsamiać, są najlepiej przez nie przyjmowane. Jedną z takich książek jest „Nie ze mną takie tere-fere” – nasza ulubiona rodzinna nowość!
Agata Skjold, autorka bloga Pomysłowa Mama

Jim Smith jest najbardziej fajowym pisarzem na świecie, fajowym do potęgi dziesiątej, a dzieci go uwielbiają! Ukończył z wyróżnieniem artystyczną uczelnię i zajął się kreowaniem marki uroczej sieci kawiarni. Projektuje również pocztówki i podarunki pod pseudonimem Waldo Pancake, co po polsku brzmi Waldemar Naleśnik.

pozostałe aktualności