foto

Pod koniec marca z radością informowaliśmy wszystkich małych miłośników podróży, że ich ulubienica – Nela Mała Reporterka wydała nową książkę. Nie minęły trzy miesiące i jest kolejna książka autorstwa młodej globtroterki – „Nela i tajemnice oceanów”.

Sama autorka pisze o „Neli i tajemnicach oceanów” tak:
W tej książce zostaniemy morskimi badaczami. Będziemy nurkować i odkrywać podwodny świat ryb, ssaków i innych fantastycznych zwierząt!
Zbadamy dno Morza Czerwonego, zanurkujemy w Oceanie Indyjskim, poszukamy rekinów, skrzydlic, delfinów oraz przemiłych krów morskich, czyli diugoni. Będziemy obserwować manty, płaszczki i ogończe oraz spróbujemy wtopić się w ławicę makreli. Poszukamy ośmiornicy kokosowej, oraz poznamy zwierzęta głębinowe, które żyją w kompletnej ciemności.
Mam nadzieję, że wybierzesz się ze mną. Świat jest cudowny i oczami wyobraźni możemy podróżować razem oraz przeżywać wspaniałe przygody! Pakuj się i wyruszamy!
PS. Nie zapomnij zabrać maski!
Nela

W tej książce oprócz filmików, które już dobrze znasz, są też zupełnie nowe kody 360⁰.
Dzięki nim przeniesiesz się pod wodę razem ze mną i będziesz mógł rozglądać się w różne strony ruszając telefonem.
Dookoła ciebie będą pływać ryby, a ty będziesz mógł je obserwować jakbyś siedział na dnie morza z tlenową butlą.
Gotowi?... No to plum… płyniemy!Ta książka, jak wszystkie wcześniejsze publikacje autorstwa Neli Małej Reporterki, zawiera piękne zdjęcia, wiele informacji o różnych gatunkach zwierząt zamieszkujących oceany i poglądowe rysunki je portretujące oraz wskazówki dla tych, którzy będą mieli okazję zanurzyć się pod wodę, by podziwiać życie w oceanie.

Każdy, kto sięgnie po książkę „Nela i tajemnice oceanów” przeżyje fantastyczną przygodę, godną najwspanialszych wakacji.


Dotychczas nakładem wydawnictwa Burda NG Polska ukazało się siedem książek Neli:
„10 Niesamowitych przygód Neli”,
„Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane”,
„Nela i tajemnice świata”,
„Nela na tropie przygód”,
„Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany”,
„Nela na kole podbiegunowym” oraz
„Nela i skarby Karaibów”

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...