foto

W niedzielę, 4 czerwca, trójmiejska ERGO ARENA zamieni się w rozśpiewaną i bajeczną krainę! Odbędzie się tam Dzień Dziecka „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików”.

Głównymi gwiazdami Dnia Dziecka „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików” będą bohaterowie animowanego serialu „Rodzina Treflików”, znanego dzieciom z TVP ABC, a także piosenkarka Margaret, Jerzy Petersburski jr – autor i gospodarz programu „Petersburski Music Show” oraz Radek Brzózka – twórca i prowadzący program „Jak to działa?”, emitowany w Jedynce i w TVPABC.
W najbliższą niedzielę, w Ergo ARENIE będzie też można spotkać Tymona i Iwa, których dzieci znają z ekranu – prowadzą bowiem „Teleranek”.
W czasie imprezy odbędzie się finał ogólnopolskiego konkursu muzycznego dla dzieci „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików”.

Na dzieci i młodzież, a także ich rodziców czeka mnóstwo atrakcji, m.in. dyskoteka Treflika, malowanie buziek, dmuchańce, warsztaty rolkarskie z Roll4all, czy strefa Science4you.
W ERGO ARENIE zostaną także odkryte tajemnice powstawania postaci „Rodziny Treflików”, będzie można bliżej poznać nowe gry planszowe, wziąć udział w konkursie na stworzenie bohatera do bajki Studia Trefl.

Zabawa w ERGO ARENIE rozpocznie się w niedzielę, 4 czerwca, o godz. 11.oo.
Firma Trefl oraz TVP ABC zapraszają na nią wszystkie dzieci.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną pojemność hali organizatorzy przygotowali bezpłatne bilety, które będą uprawniać do wejścia na teren imprezy. Można je pobrać na stronie trefl.ticketsoft.pl. Bezpłatny tego dnia będzie także parking pod Ergo Areną.

Harmonogram wydarzenia:
11.oo – początek imprezy, otwarcie atrakcji zlokalizowanych przed ERGO ARENĄ oraz dookoła głównej płyty, m.in. Radek Brzózka i program „Jak to działa?” z produktami Trefla z serii Science4you, spotkanie z prowadzącymi „Teleranek”, strefa gier planszowych, strefa odkrywania tajemnic „Rodziny Treflików”, malowanie buziek, ogródek grillowy, dmuchańce, warsztaty rolkarskie z Roll4all, spotkania z maskotkami.
Główna płyta ERGO ARENY:
12.oo – finał konkursu „Muzyczne ABC z Rodziną Treflików” oraz wspólne śpiewanie utworów z „Rodziny Treflików”, prowadzenie Jerzy Petersburski jr
13.3o – koncert Margaret
14.1o – dyskoteka Treflika
15.oo – zakończenie

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...