foto

Seria ZIELONEJ SOWY „Już czytam” wzbogaciła się o dwa nowe tytuły – „Łowcy dźwięków” i „Troll z ulicy Lipowej”. Tym, którzy jej nie znają, chcemy ją rekomendować. To sympatyczne historyjki, adresowane do dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z czytaniem. Zachęcają do samodzielnej lektury. Doskonale nadają się do nauki czytania w domu, jak również w szkole – na dodatkowych zajęciach lub w bibliotece.

Książki są konsultowane przez metodyka edukacji wczesnoszkolnej.
Obecnie seria „Już czytam” liczy już 16 tytułów.

Najnowsze to:

„Łowcy dźwięków” autorstwa Anieli Cholewińskiej-Szkolik
Co tak hałasuje w nocy? I kto zostawił dziwne ślady na polu pod lasem? Czy to ślady poszukiwaczy skarbów, archeologów czy może UFO? Zagadka czeka na rozwiązanie.

„Troll z ulicy Lipowej” autorstwa Katarzyny Szestak
Maja chce zostać pisarką. Ma już nawet maszynę do pisania. Tymczasem w żółtym domku jej sąsiada – pana Leona pojawia się tajemniczy troll. Ciekawość nie daje Mai spokoju. Zastawia więc na niego pułapkę. Czy troll w nią wpadnie? I kto lub co okaże się prawdziwym Trollem?

W książkach z serii „Już czytam” na dzieci czekają niesamowite opowieści. Dzięki nim odbywają fascynujące podróże, poznają niezwykłych bohaterów, odkrywają nieznany świat i odnajdują odpowiedzi na niejedno pytanie.

Zabawne historyjki na pewno przypadną do gustu każdemu dziecku.
Prosty, a jednocześnie barwny język oraz duża czcionka sprawiają, że czytanie jest prawdziwą przyjemnością.

Na końcu każdej książki jest zamieszczony słowniczek, dzięki któremu mały czytelnik może poznać znaczenie trudniejszych wyrazów.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...