foto

Już jest w kioskach w całej Polsce najnowszy i odmieniony magazyn TVP ABC. Wraz z wiosną zmieniła się szata graficzna, która na pewno spodoba się wszystkim dzieciom.W tym wydaniu dzieci znajdą opowiadanie z Literkowej Doliny. Tym razem Bocian Bartek, Tukan Tuptuś, Anakonda Adela i Cielaczek Cecyl czekają na przyjazd Teatru Czterolistnej Koniczyny, który ma się pojawić w sąsiedniej dolinie. Bocian – wielki miłośnik Teatru jest załamany, że to nie u nich odbędzie się przedstawienie.
Anakonda proponuje, by kupić bilety i pojechać na spektakl. Przecież to znakomity pomysł – cieszą się wszystkie zwierzaki.

Co wyniknie z tej wyprawy do teatru? Tego dzieci dowiedzą się, wysłuchując całej historyjki, czytanej przez rodziców lub dziadków, a może nawet samodzielnie.

Nela Mała Reporterka zabiera maluchy do Ameryki Południowej, w Andy do miasta położonego na jednym ze szczytów mieście Inków – Machu Picchu. Dzieci poznają różne gatunki zwierząt, żyjących na tym kontynencie.

W tym wydaniu naszego magazynu jest wiele zabaw i zadań dla najmłodszych oraz kolorowanek.

Ich bohaterami są ulubieńcy dzieci, znani im z TVP ABC. Jest m.in. sprawdzian spostrzegawczości z Kasią i Mim-mimem – bohaterami nowej animacji, którą można oglądać w TVP ABC – trzeba znaleźć szczegóły, którymi różnią się obrazki, puzzle z Parauszkiem i jego przyjaciółmi oraz pokonanie zawiłych labiryntów.

Przygotowaliśmy też zabawy z Kucykami Pony, Anakondą, Boćkiem i Cielaczkiem oraz bohaterami Litlest Pet Shop..
Miłośnicy komiksów znajdą w tym wydaniu kolejną obrazkową opowieść o Śwince Peppie i jej rodzince.
Razem z Treflikiem i z Treflinką będziemy kolorować wazon.

W naszym miesięczniku nie może zabraknąć lekcji języka migowego, który doskonale wpływa na rozwój nie tylko niesłyszących dzieci. Także te w pełni sprawne, dzięki „miganiu” szybciej uczą się mówić, lepiej się rozwijają i mają szansę osiągnąć wyższe IQ.
Tym razem dowiadujemy się, jak miga się literę A i słowo auto.

Do każdego egzemplarza pisma jest też dołączony upominek – wesoła farma z trzema figurkami zwierząt.

pozostałe aktualności