foto

1 marca do znakomitej serii „Już czytam”, wydawanej przez ZIELONĄ SOWĘ dołączyły dwa nowe, wyjątkowe tytuły – „Zaginął Tygrys!” i „Dziwny staruszek”.

„Już czytam” to książki do samodzielnego czytania. Krótkie, zabawne historyjki z wesołymi, kolorowymi ilustracjami, dzięki którym dziecko odkrywa, jak wielką przygodą może być lektura.
Prosty ale barwny język i duża czcionka sprawią, że czytanie staje się przyjemnością i miłą formą spędzania czasu.
Dzięki zamieszczonemu słowniczkowi mały czytelnik poznaje znaczenie trudniejszych wyrazów.
Książki z serii „Już czytam” z powodzeniem mogą służyć do nauki czytania w domu wraz z rodzicami lub dziadkami, jak również w szkole – na dodatkowych zajęciach lub w bibliotece.

Na początku marca do księgarni trafiły:
„Zaginął Tygrys!” Katarzyny Szestak – co się stało z Tygrysem? Czyżby został porwany? A może zabłądził? Co robić? Jasiek rozpoczyna śledztwo. Czy przyniesie ono rezultaty? Może lepiej narysować mapę, żeby Tygrys wiedział, jak trafić do domu? A może czary tu pomogą?
„Dziwny staruszek” to książka napisana przez Anielę Cholewińską-Szkolik
Kim jest dziwny staruszek i co robi? Czyżby wyszedł z książki i porwał małego psa Kropka? Co zamierza z nim zrobić? Wyobraźnia płata figle. Filip i Majka nie mogą dopuści, by psu stała się krzywda. Czy wszystko dobrze się skończy?

O innych książkach tej serii mogą Państwo przeczytać TUTAJ.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...