foto

Tym, którzy lubią rysować, a nie bardzo potrafią, przedstawiamy nową serię książek „Połącz kropki” – „Warszawa”, „Kraków”, „Paryż”, wydaną przez EGMONT. Każda z tych publikacji sprawi frajdę nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Bawi, uczy precyzji i zapoznaje czytelników z ciekawostkami o wspaniałych miastach.

Łącz kropki w Warszawie!
Wydaje Ci się, że o Warszawie wiesz już wszystko? Dzięki książeczce „Połącz kropki. Warszawa” przekonasz się, że nasza stolica kryje jeszcze wiele tajemnic. Zapraszamy na wędrówkę po Warszawie – tej historycznej i tej współczesnej. Łącz kropki i odnajduj ślady przeszłości oraz detale imponujących nowoczesnych konstrukcji: drapaczy chmur, stacji metra i tętniących życiem ulic.

Kropka w kropkę, jak malowane!
Z „Połącz kropki. Kraków” poznasz krakowskie zabytki, łącząc kropki i kolorując słynne budowle, symbole i miejsca stolicy Małopolski! Kościół Mariacki, Sukiennice, Barbakan, Brama Floriańska, Wawel – to tylko niektóre z nich, a dzięki zawartym w tej książce kolorowym zdjęciom i krótkim, interesującym notkom, dowiesz się o Krakowie jeszcze więcej.

Witaj w Paryżu!
Wodząc ołówkiem od kropki do kropki, poznasz wyjątkowe miasto. Znajdziesz w nim wszystko: bajkowe pałace i kosmiczne konstrukcje ze szkła i metalu. Poznasz historię najsłynniejszych zabytków i poczujesz niezwykły nastrój stolicy Francji. Paryż naprawdę działa na wyobraźnię. Dzięki książce „Połącz kropki. Paryż” dowiecie się, dlaczego tak wiele osób pokochało to piękne miasto i wciąż do niego wraca.

pozostałe aktualności