foto

Wydawnictwo EGMONT Polska kontynuuje bestsellerową serię rodzinnych gier planszowych „Dobra gra w dobrej cenie!”. To cykl pomysłowych i emocjonujących planszówek, w bardzo atrakcyjnej szacie graficznej oraz w bardzo przystępnej cenie, przygotowanych przez polskich autorów.
22 lutego 2017 roku do sprzedaży trafi nowy tytuł cyklu – „Na Ratunek!”.

Pożar! Kolizja! Napad! W grze „Na ratunek” uczestnicy wysyłają swoje pojazdy ratunkowe do różnych wypadków. Za każdą udaną akcję zdobywają punkt zwycięstwa. Muszą się jednak wystrzegać fałszywych alarmów. Gdy zdobędą ich zbyt dużo, odpadną z gry! Wygra osoba, która jako ostatnia pozostanie w grze lub zdobędzie najwięcej kafelków – punktów zwycięstwa. Dzieci ćwiczą pamięć i spostrzegawczość, a przy okazji uczą się, jak reagować w niebezpiecznych sytuacjach.

Autorem gry „Na Ratunek!” jest Stefan Kołecki a ilustracje to dzieło Macieja Szymanowicza.

Seria „Dobra gra w dobrej cenie!” to cykl interesujących, rozwijających rodzinnych gier planszowych, do których wraca się z przyjemnością. „Na Ratunek!”, jak i inne tytuły dostarczają wielu niezapomnianych chwil graczom w wieku już od 5 lat. Gry z tej serii mają łatwe do opanowania zasady, a równocześnie zapewniające wielkie emocje. Rodzice z pewnością docenią fakt, że każda gra z tej serii rozwija inne umiejętności młodych graczy: znajomość kolorów i kształtów, wyobraźnię przestrzenną, pamięć i spostrzegawczość, znajomość liter i podejmowania szybkich decyzji.
W cyklu ukazało się już trzynaście tytułów, każdy z nich w atrakcyjnej cenie. Wśród nich są m.in.: „Co słychać na farmie?”, „Drapacze chmur”, „Kosmiczna misja”, „Słowostworki”, „Wyprawa do dżungli”, czy „Znikające ciasteczka”.

pozostałe aktualności