foto

Wydawnictwo MEDIA SERVICE ZAWADA przygotowało znane i lubiane historie małej świnki Peppy i jej rodzinki w nowym formacie. Z pewnością zachwyci on dzieci, a książeczki pozwolą na odkrywanie otaczającego je świata.

W serii „Książeczki Bajeczki” ukazały się: „Nocowanie u Zoe”, „Dzień w przedszkolu”, „Pływanie jest super” i „Niespodzianka taty świnki”.

Te książki kształtem przypominają tablet. Ich uzupełnieniem jest multimedialny dodatek.
Po zeskanowaniu kodu QR znajdującego się w środku można odtworzyć film, w którym lektor czyta książeczkę, a całość uzupełniona jest o dodatkowe dźwięki.

Do odtwarzania filmu jest niezbędne połączenie z Internetem.

Instrukcja:
Zapraszamy do udziału w multimedialnej przygodzie!
Drogi Rodzicu, teraz Twoje dziecko ma nowe możliwości zabawy i obcowania ze świnką Peppą, jej rodziną i przyjaciółmi. Aby uruchomić wersję elektroniczną książki wystarczy:
1. Kupić jedną z książek.
2. Zeskanować kod QR swoim tabletem lub telefonem., przy użyciu dowolnej aplikacji/programu do scanowania kodów, połączonej z aparatem.
3. Wejść w link, który pojawi się na ekranie. Przy użyciu przeglądarki internetowej, dostępnej na Twoim urządzeniu, odtwórz film z przygodami Peppy. Można powiększyć obraz na cały ekran, zatrzymać film w dowolnym momencie lub po prostu pozwolić dziecku na zabawę. Powodzenia!

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...