foto

W niedzielę, 19 lutego, w Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal w Zakopanem odbędzie się
6. edycja zawodów narciarskich o Puchar Misia Stramusia.

Zawody narciarskie o Puchar Misia Stramusia to podsumowanie narciarskich umiejętności zdobytych w zimowym sezonie, w ramach autorskiego programu 6 odznak Misia Stramusia, realizowanych w czasie feryjnych kursów. Mis Stramuś to przyjaciel dzieci, który od 2011 roku uczy je jazdy na nartach w Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal – Zakopane.

Na starcie mogą stanąć wszystkie dzieci w wieku od 4 do 14 lat, a nawet młodsze.
Uczestnicy będą podzieleni na dziewczynki i chłopców, kategorie wiekowe oraz ze wzglądu na doświadczenia tzn. na kategorie – Klub lub Rekreacja.

Zapisy są możliwe poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej http://strama-szkola.pl/swiat-misia-stramusia/puchar-misia-stramusia.html.

Opłata startowa wynosi 50 zł i zawiera: udział w zawodach i towarzyszących atrakcjach, trening na trasie slalomu gigata przed zawodami, pod okiem instruktorów, upominek dla każdego uczestnika, poczęstunek przygotowany przez Karczmę Nosal i napój podczas zawodów, udział w losowaniu nagród.
Opłata startowa nie zawiera karnetu na wyciągi.

Numery startowe można odbierać w biurze obsługi klienta Szkoły Narciarskiej STRAMA (ul. Balzera 19) w sobotę, 18 lutego w godz. 11.oo – 19.oo oraz w dniu zawodów tj. w niedzielę, 19 lutego, w godz. 9.oo – 11.oo w biurze zawodów.

6. edycja Pucharu będzie miała formułę Ski Cross, co oznacza, że na trasie przejazdu pojawią się niespodzianki. Oj, będzie się działo!

Kategorie zawodów 6. Puchar Misia Stramusia – STRAMUŚ SKI CROSS
REKREACJA – 4 – 14 lat
• I – 2013 i młodsze – MINISLALOM
• II – 2012 – MINISLALOM
• III – 2011
• IV – 2010
• V – 2009
• VI – 2008–2007
• VII – 2006–2005
• VIII – 2004–2003
KLUB – 7 – 12 lat
• I – 2010 i młodsze
• II – 2009
• III – 2008–2007
• IV – 2006–2005

Puchar Misia Stramusia to propozycja dla rodzin, które mogą razem aktywnie spędzać czas.
Rodzice i opiekunowie, poza przygotowaniem do zawodów oraz kibicowaniem, będą mogli razem ze swoją pociechą wystartować w rodzinnej konkurencji „Demon Prędkości”. To emocjonujący równoległy zjazd, w którym liczy się czas.

Dodatkowo na małych uczestników oraz rodziców i przyjaciół czeka moc atrakcji, takich jak animacje, zabawy na śniegu, tańce i edukacyjne gry. A to wszystko pod czujnym okiem patrona dnia – Misia Stramusia.
Każdy uczestnik w ramach zawodów będzie mógł w dniu poprzedzającym zmagania, czyli w sobotę, 18 lutego, wziąć udział w treningu na trasie slalomu pod okiem instruktorów Szkoły Narciarskiej Strama. Trening odbędzie się w godz. 16.oo – 18.oo.

W niedzielę o godz. 10.oo oficjalne otwarcie zawodów, a zaraz po nim – starty pierwszych kategorii oraz rodzinna konkurencja – „Demon Prędkości”.

Na zakończenie każdy uczestnik zawodów otrzyma dyplom i medal oraz nagrody od sponsorów.
Nie lada gratką będzie wielkie losowanie upominków – każde dziecko, które weźmie udział w zawodach na koniec odda swoją koszulkę z numerem startowym. W wielkim finale Miś Stramuś wylosuje numery, których właściciele otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody m.in. odzież i akcesoria sportowe, sezonowy karnet do centrum szkoleń Narciarskich Nosal czy jednodniową wycieczkę do Budapesztu i wiele innych.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...