foto

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi cały dzień! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy!

„Pucio mówi pierwsze słowa” – druga część przygód Pucia – jest skoncentrowana na pierwszych słowach typowych dla rozwoju mowy dziecka.
Ich rozumienia i używania maluch uczy się w pierwszym i drugim roku życia. Dwulatek zaczyna łączyć słowa, a zatem już posługuje się prostymi zdaniami. Zabawa z Puciem ma pomagać w tej nauce. Dla starszych dzieci książka jest doskonałym materiałem do pierwszych prób samodzielnego czytania.

Nowa publikacja NASZEJ KSIĘGARNI, celowo prosta w formie i wzbogacona pięknymi ilustracjami, w naturalny sposób wspiera rozwój mowy dziecka.

„Pucio mówi pierwsze słowa” to piąta po „Wierszykach ćwiczących języki”, „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie”, „Zeszytowym treningu mowy” oraz „Pucio uczy się mówić” książka z serii „Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać”.

Autorką książki, jak i poprzednich w tej serii jest dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jest autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecki, w tym bestsellerowych „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” i „Pucio uczy się mówić”, o której mogą Państwo przeczytać tutaj.

Pomysłowe, barwne ilustracje stworzyła Joanna Kłos, która studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, obroniła dyplom w Pracowni Projektowania Plakatu. Mieszka trochę w Dębicy, trochę w Warszawie. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik. Obecnie zajmuje się ilustrowaniem książek, a także wspólnie z mamą i siostrą prowadzi pracownię lalek Romaszop.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...