foto

Polecamy najnowszy, styczniowy, numer edukacyjnego miesięcznika TVP ABC. Można go szukać w kioskach w całej Polsce od środy – 18 stycznia.

W tym magazynie dzieci znajdą kolejną bardzo pouczającą historyjkę z Literkowej Doliny. Zwierzątka są bardzo podekscytowane, bo wkrótce zostanie otwarty nowy sklep z zabawkami. Małpa Mufinka, Węgorz Wojtuś, Emu Emil i Kaczka Kaja wspólnie bawią się klockami. Jednak Mufinka sprawia, że zabawa przestaje być przyjemnością. Dlaczego? Tego dzieci dowiedzą się, gdy wysłuchają całego opowiadania, czytanego im przez rodziców lub dziadków, a może już samodzielnie.

Razem z Nelą Małą Reporterką maluchy wybiorą się do śnieżnej krainy, w której można spotkać Muminki, św. Mikołaja i psie zaprzęgi. Nela przedstawi zwierzęta, które tak jak psy rasy husky, uwielbiają śnieg i mróz.

W tym wydaniu naszego magazynu jest wiele zabaw i zadań dla najmłodszych oraz kolorowanek.
Ich bohaterami są ulubieńcy dzieci, znani im z TVP ABC. Jest m.in. sprawdzian spostrzegawczości z Maszą i Niedźwiedziem – trzeba znaleźć szczegóły, którymi różnią się obrazki, puzzle z Braćmi Koala, wyścig i nauka liczenia z Treflikami, sudoku ze Słoniem Beniaminem, a także zadania z Mistrzem i innymi bohaterami francuskiej serii animowanej „Byli sobie odkrywcy”.W naszym miesięczniku nie może zabraknąć lekcji języka migowego, który doskonale wpływa na rozwój nie tylko niesłyszących dzieci.
Także te w pełni sprawne, dzięki „miganiu” szybciej uczą się mówić, lepiej się rozwijają i mają szansę osiągnąć wyższe IQ.

Tym razem dowiadujemy się, jak miga się słowa babcia i dziadek.


Do każdego egzemplarza pisma jest dołączony upominek – zestaw małego weterynarza. który na pewno ucieszy dzieci, lubiące troszczyć się o zwierzęta.

pozostałe aktualności