foto

Nie ma nic lepszego na jesienne i zimowe wieczory niż sensacyjna książka. A detektywistyczna powieść potrafi, jak nic innego, rozgrzać, zwłaszcza emocje. Słuchanie jej, w interpretacji znakomitej aktorki – Edyty Jungowskiej to wielka przyjemność.

Wydawnictwo JUNG-OFF-SKA przygotowało serię audiobooków dla dzieci o znakomitym detektywie Blomkviście, czytanych przez Edytę Jungowską.
Właśnie na rynku pojawiła się kolejna część z serii przygód Kalle'go Blomkvista – „Detektyw Blomkvist i Rasmus, rycerz Białej Róży”.
Kilkunastoletni chłopiec marzy o rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. I choć z pozoru senne miasteczko, w którym mieszka tym marzeniom nie sprzyja, to jednak co jakiś czas w okolicy zdarza się tajemnicze przestępstwo.

O ile w pierwszej części pt. „Detektyw Blomkvist” sławny detektyw musiał z sukcesem stawić czoła szajce zawodowych złodziei biżuterii, o tyle teraz staje przed o wiele trudniejszym zadaniem.
Sławny profesor-wynalazca i jego synek Rasmus zostają porwani. W ten sposób niebezpieczni przestępcy próbują wykraść drogocenny wynalazek naukowca. Tylko Detektyw Blomkvist i jego przyjaciele wiedzą, gdzie porywacze ukrywają zakładników. Czy uda im się ich uwolnić? I czy zdołają ochronić wynalazek przed groźnym inżynierem Petersem?

Te audiobooki są adresowane do dzieci w wieku od 8 do 13 lat.

pozostałe aktualności