foto

Po olbrzymim sukcesie filmów SMERFY i SMERFY 2, producenci postanowili stworzyć niezwykłe teatralno-muzyczne widowisko „SMERFY live on stage” dające możliwość obcowania na żywo z ulubionymi Smerfami. Ten wyjątkowy spektakl będzie można zobaczyć w ramach światowego tournée, na przełomie stycznia i lutego 2017 r., w 6. polskich miastach.

„SMERFY live on stage” to ogromna produkcja, której wartość przekroczyła 4 mln euro, bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, fantastyczne przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka oraz interaktywne zabawy z publicznością, a przede wszystkim Wasze ulubione Smerfy razem na jednej scenie!

To rodzinne widowisko już obejrzało ponad 5 milionów widzów na świecie. Gościło w największych metropoliach takich jak: Hongkong, Szanghaj, Dubaj, Sydney, Los Angeles, Bruksela czy Paryż.
Gwiazdy kina i estrady są zafascynowane Smerfami na żywo!
Po obejrzeniu Smerfów Britney Spears wraz z synami (9 i 10 lat) nie kryła ekscytacji niebieskimi bohaterami: „Smerfy są czarujące i mają dobre serce. Dla moich synów stanowią wzór do naśladowania. Każdy Smerf ma inny charakter, tak różny od siebie i tak wartościowy zarazem. Jesteśmy zachwyceni!”
Swoją nieprzemijającą sympatię do Smerfów wyraziła także Katy Perry: „Niezwykłe przygody małych niebieskich ludzików, które swoim wielkim sercem potrafią zwalczyć zło – to jest fascynujące i za to je kocham.”

Już w styczniu i lutym 2017 r., po wielu miesiącach starań, smerfowe muzyczne widowisko – największy i zarazem jedyny licencjonowany spektakl „SMERFY live on stage” będą mogły zobaczyć dzieci w Polsce.

Nie na szklanym ekranie, a po raz pierwszy na scenie!
W natłoku współczesnych małowartościowych bajek, emanujących brutalnymi scenami, przeniesiemy się do smerfowej osady tętniącej życzliwością i dobrem.
To niepowtarzalna okazja, żeby pomóc bohaterom widowiska ocalić Matkę Naturę przy dźwiękach pouczających piosenek.
Czy Smerfy uratują Matkę Naturę, czy jednak zły czarownik na zawsze wyeliminuje Wiosnę?

„Moim zdaniem, kochamy Smerfy od dekad, ponieważ każdy z nas potrafi odnaleźć cząstkę siebie w ich charakterach. Niektórzy są zrzędami, inni są zbyt przemądrzali. Może nie każdy jest Smerfetką, ale z pewnością każda dziewczynka chciałaby nią być. Smerfy łączy bardzo silna więź i przede wszystkim są kochającą się rodziną. Wszyscy bardzo się wspierają. Myślę, że na tym polega ich sekret. Każdy z nich jest indywidualnością, z którą możemy się utożsamiać, a mimo to wszyscy się bezgranicznie akceptują” – nie kryjąc wzruszenia powiedział słynny aktor, Neil Patrick Harris.

Muzyka i śpiew to elementy, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Odpowiednio dobrana opowieść rozwija wyobraźnię i umiejętność przewidywania, uczy właściwych wzorców postępowania. Jest coś w tych kochanych niebieskich stworzeniach, co sprawia, że tęsknimy za naszym dzieciństwem.
Jeśli uważacie, że SMERFY niczym Was nie zaskoczą, przyjdźcie i sprawdźcie jak bardzo się mylicie!
A gdzie i kiedy można zobaczyć to barwne widowisko?
Oto harmonogram:

8 – 9.o2 – Poznań – HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA ARENA (3 spektakle)

Zatem można zaplanować wspólną wyprawę z dziećmi do krainy Smerfów i już kupić bilety na www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...