foto

Trwa rejestracja do IX Mikołajkowego Turnieju Scrabble®. Turniej odbędzie się w sobotę, 17 grudnia w Warszawie. Aby się zarejestrować należy wejść na stronę internetową programu Scrabble w Szkole www.scrabblewszkole.pl.

W Mikołajkowym Turnieju Scrabble® liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Rywalizacja odbywa się w swobodnej atmosferze, bo nie chodzi o zdobycie pierwszego miejsca, ani o nagrody, lecz o czerpanie przyjemności z gry.

Scrabble® to jedna z najpopularniejszych gier planszowych na świecie. To świetna rozrywka zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Zalety edukacyjne gry doceniają rodzice i nauczyciele. W wielu szkołach w całej Polsce działają Szkolne Kółka Scrabble® zrzeszone w programie Scrabble w Szkole i rywalizujące o nagrody dla szkół w Lidze Scrabble®. Dlatego turnieje gry w Scrabble® zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.

Rejestracja do tegorocznego Mikołajkowego Turnieju Scrabble® potrwa do 11 grudnia na stronie www.scrabblewszkole.pl. Udział w nim mogą brać uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, zarejestrowanych w programie Scrabble w Szkole.
Liczba uczestników turnieju jest ograniczona, dlatego warto zarejestrować się jak najwcześniej.

Na wszystkich uczestników Turnieju Mikołajkowego Scrabble® 2016 czekają nagrody-niespodzianki. Turniej odbędzie się w świątecznej atmosferze, nie zabraknie więc obecności „Świętego Mikołaja”.

IX Turniej Mikołajkowy Scrabble® 2016, podobnie jak w ubiegłym roku, zostanie rozegrany w Zespole Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego przy ul. Szczawnickiej 1 w Warszawie. Fani gry Scrabble® spotkają się w sobotę,
17 grudnia 2016 roku.
Organizatorami turnieju są firma Mattel Poland – właściciel marki Scrabble® oraz Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie, współorganizatorem – Polska Federacja Scrabble.

Więcej informacji na temat IX Turnieju Mikołajkowego Scrabble® 2016 oraz na temat programu Scrabble w Szkole na stronie www.scrabblewszkole.pl.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...