foto

TVP ABC poleca na święta „Ciasteczkową Choinkę Żuczka Blo”. To książeczka na zimowe, rodzinne wieczory dla tych, którzy celebrują drobne, wielkie rzeczy – do wspólnego czytania i słuchania, wesołego kolorowania, pysznego pieczenia.

Bez czego nie mogą obyć się święta? Bez pięknej i mieniącej się choinki!
„Ciasteczkowa choinka Żuczka Blo” to ciepła, bożonarodzeniowa opowieść o wyjątkowej choince, którą ubierała cała żucza rodzina.

Najmłodszych uczy, że z każdej trudnej sytuacji można znaleźć wyjście – bo życie to wspaniała droga, którą wyznaczamy sami, dla rodziców – jest zachętą do upieczenia wraz z dziećmi świątecznych maślanych ciasteczek i wspólnej, rodzinnej aktywności.
Do książki jest dołączony audiobook, na którym przygoda Żuczka Blo jest opowiedziana radosnym głosem Autorki.

Książka została objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Marka Michalaka, który docenił jej walory estetyczne i wychowawcze. Oto fragment jego listu do Wydawnictwa MBBooks:

„…wiemy, że nic tak nie kształtuje dzieci, jak nauka poprzez zabawę. Umiejętność czerpania radości z drobnych rzeczy i wpajanie pozytywnych wartości, to dla młodego człowieka przydatne w dorosłym życiu umiejętności. Cieszę się, że zaangażowali się Państwo w popularyzację czytelnictwa, tym samym zachęcając rodziców do kreatywnego spędzania czasu ze swoimi pociechami. Prosta forma publikacji sprzyjająca ćwiczeniom manualnym jest jej dodatkowym atutem. Jestem głęboko przekonany, że przygody „Żuczka Blo” zachęcą do kierowania się pozytywną postawą bohatera i rodzinnego pokonywania napotkanych przeciwności, a sama książka będzie stanowić wstęp do przygody z literaturą i wychowania zapalonego czytelnika”.

TVP ABC PATRONUJE RÓWNIEŻ...