foto

O czym najczęściej marzycie? O wakacjach w środku zimy, o dalekich podróżach, o białym piasku na bezkresnej plaży, a może o słońcu, które nigdy nie zachodzi? Jeśli tak, to bierzcie klapki, ręczniki, okulary, bo już 3 i 4 grudnia w Teatrze Małego Widza, będzie gorąco.

Najnowszy koncert „BOSSA NOGA” przeniesie widzów w egzotyczny świat muzyki, dzięki której ani małe, ani duże nogi nie będą mogły usiedzieć w miejscu. Zapraszamy wszystkich spragnionych wakacyjnych wrażeń do wysłuchania niezwykłych aranżacji bossego trio w składzie: Iza Lamik, Gwidon Cybulski, Igor Spolski.

Wakacje – nie w wakacje? Dlaczego nie! Jeśli tęsknicie za słońcem, morzem, plażą i egzotycznymi dźwiękami, wcale nie musicie daleko jechać.
Gorący i słoneczny koncert „BOSSA NOGA” to niesamowite spotkanie z dalekimi tropikami. Kuba, Brazylia, Hawaje – przeniesiemy się w świat wakacyjnych rytmów, przy których nogi same rwą się do tańca. Na scenie troje muzyków – polskich hawajczyków oraz bębny, balafony, harmonijki i harmony, ukulela, guira, marakasy...
Jednak „BOSSA NOGA” to nie tylko plaża i żar tropików, ale przede wszystkim wyjątkowe spotkanie z historią muzyki latynoamerykańskiej, klasykami takimi jak: Buena Vista Social Club, Joseíto Fernández, czy Israel Kamakawiwo'ole.
To obowiązkowa pozycja muzyczna.

Koncert jest adresowany do widzów w wieku od roczku do 99 lat!
Trwa 45 minut, a potem zaplanowano kwadrans zabawy dla najmłodszych.

Premiera odbyła się w sobotę, 3 grudnia 2016 r.
Koncerty można też zobaczyć:
w niedzielę, 5 marca o godz. 10.3o, godz. 12.oo i o godz. 15.3o
w niedzielę, 19 marca, o godz. 10.30, godz. 12.oo i godz. 15.3o

Bilety są dostępne w elektronicznej sprzedaży, na stronie internetowej http://teatrmalegowidza.pl/pl/repertuar

pozostałe aktualności