foto

Czy chcecie poznać bajeczny świat mieszkańców Pacyfiku i dzielnej dziewczyny Vaiany? Wraz z premierą pełnometrażowego filmu animowanego „Vaiana. Skarb Oceanu”, który 25 listopada wchodzi na ekrany kin w całej Polsce, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książki i czasopismo. Miłośnicy morskich wypraw i żądni niecodziennych przygód młodzi czytelnicy nie mogą tego przegapić!

W nowej serii książek przygotowanych specjalnie z okazji kinowej premiery najnowszego filmu Disneya „Vaiana. Skarb Oceanu” poznamy nowych bohaterów dziecięcych fantazji – mieszkańców wyspy Motunui.

Nowy magazyn „Vaiana. Skarb Oceanu” również nawiązuje do animacji. Znajdą się w nim plakaty, łamigłówki, zagadki, komiks a także dwa prezenty – naszyjnik i bransoletka. Trzy tysiące lat temu, najdzielniejsi żeglarze pokonywali Ocean Spokojny, odkrywając po drodze wiele wysp Oceanii. Nagle ich podróże ustały – do dzisiaj nikt nie wie, dlaczego…
Vaiana to opowieść o przygodach śmiałej nastolatki, która wyrusza w podróż, by wypełnić wolę swoich przodków i uratować lud od nieszczęścia. W drodze poznaje półboga Maui i razem przemierzają otwarte wody, by znaleźć drogę na legendarną wyspę. Bezmiar oceanu nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z piratami i potworami. Dziewczyna, co najtrudniejsze, musi nauczyć się podążać za głosem serca.

Wytwórnia Walt Disney Animation Studios przygotowała przepiękną animację z niezwykłą etniczną muzyką. „Vaiana. Skarb Oeanu” to film twórców „Zwierzogrodu” i „Krainy Lodu”, co jest bardzo dobrą rekomendacją i można być pewnym, że będzie on wydarzeniem jak inne premiery Disneya.

pozostałe aktualności